İlaçlama Garantisi

İlaçlama Garantisi

İlaçlama Garantisi her firmanın söylemidir ve tüm böceklere garantili ilaçlama yaptıklarını söylerler. Son dönemlerde çok fazla haşere şikayeti yaşanması ve bu şikayetlerin haşere ilaçlama firmalarının yanlış uygulamaları ile devam etmesi sonucu büyük önem kazanmıştır. İlaçlama şirketleri genel olarak garantili böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir. Ancak ilaçlama garantisi nasıl verilir? garantili ilaçlamanın şartları nedir? ilaçlama garantisi tüm böceklere verilir mi? gibi konular oldukça önemlidir.

Bazı ilaçlama servisleri yapılan tüm böcek ilaçlama uygulamaları öncesi ilaçlama garantisi vermekte olup, yaşanan olumsuzluklarda hemen söylem değiştirmektedir. Astek ilaçlama firması olarak biz insanlara daha baştan garanti vermek mümkün olmayan haşere çeşitlerinde garantili ilaçlama yapılamayacağını belirtmekteyiz. Böceklerin yaşam alanlarından arındırılması için kullanılan haşere ilaçları ve kullanılan ilaçlama teknikleri çok önemlidir. Ayrıca uygulama yapan eleman, böceklerin türü, ve yeterli miktarda ilaç kullanımı gibi konular mutlaka iyi analiz edilmelidir.

Garanti Kapsamında Olmayan Böcekler Hangileri

Zor Ölen Böcekler için garanti verilmesi söz konusu değildir. Hangi böcekler için ilaçlama garantisi verilir? garanti kapsamında kalan böcek türleri ve uygulamalar nelerdir? tam olarak bilmeyen insanlar verilen garanti sözüne aldanmaktadır. Özellikle sadece kazanç odaklı ilaçlama hizmetleri veren kişi ve ilaçlama servisleri hemen her tür ilaçlama için çok rahat garantili ilaçlama yaptıklarını söylerler. Elbette yapılan ilaçlama uygulamaları en kesin sonuç alınacak şekilde yapılmalıdır ancak tüm böceklere garanti verilemez.

Tahta kurusu, ağaç kurdu, pire, beyaz nem böceği, toz akarları, kertenkele, fare, gibi zor kontrol altına alınan zararlılar için garantili ilaçlama yapmak söz konusu değildir. Bu tür haşereler çok zor ölen yapıları ve çok hızlı üremeleri ile dikkat çeker. Ancak biz firma olarak bu böceklerin pek çoğunu tek seferde imha etmemize karşın yinede garantili ilaçlama kapsamında yapılamayacağını belirterek insanları bilinçlendiriyoruz. Amacımız doğru bilgi ve en yüksek çözümü en kapsamlı şekilde vermektir.

Garantili Böcek İlaçlama Mümkün Mü?

Evlere ve iş yerlerine girip insan sağlığını tehdit eden böceklerin yok edilmesi için profesyonel ilaçlama şarttır. bazı haşereler için garantili böcek ilaçlama yapmak mümkün iken bazı haşereler için bu asla söz konusu değildir. Fare ve haşereler  genelde dış kaynaklı olduğu için yapılacak ilaçlama kadar alınacak önlemler de çok büyük önem taşır. Hamam böceği, akrep, çıyan, sinek, gümüş böceği, kalorifer böceği, fare, karınca gibi daha pek çok haşere evlere ve konutlara dış ortamlardan sızmaktadır.

Garantili ilaçlama ancak çok etkili bir uygulama yapılması ve böceklerin yaşam alanlarına girişlerinin ortadan kaldırılması ile mümkündür. İlaçlama şirketleri her ne kadar çok etkili bir ilaçlama yapsa bile mekandaki böcekler tamamen imha edilse bile, müşteri bilinçlendirilmez ise uygulanan böcek ilacının kalıcı etkisi ortadan kalktığı zaman evde böcek görülmesi yaşanabilir. Bu nedenle ilaçlama hem uygulama, hem önleyici tedbir, hem de uzun süre kalıcı etkiler birlikte yapıldığı zaman tam bir ilaçlama garantisi sağlanır.

Doğru Bilgilendirme Ve Profesyonel Destek

Garantili ev ilaçlama yapmadığımız halde bile garanti verip bir türlü böcekleri önleyemeyen firmaların aksine biz çoğu haşere çeşidini tek ilaçlama ile önlüyoruz. Unutulmaması gereken sözle yada yazılı garanti vermek sorunu çözmez. İşini bilerek ve en iyi böcek ilaçları kullanarak yapan ekipler zaten her türlü mekan ilaçlamasında hiç bir soruna sebep olmadan, kalıcı olarak çözüm sunmaktadır. Astek ilaçlama olarak elbette ilaçlama garantisi vermekteyiz. Yanıltmadan ve doğru söylemler bizim hizmet anlayışımızdan kaynaklanır.

Ancak biz daha çok işimizin en kaliteli ve en etkili olması için çaba gösterip, yaptığımız işin başarısı ile fiili garanti vermeyi iyi bilen bir ekibiz. İstanbul ilaçlama firmaları arasında en düşük ilaçlama şikayeti alan bir ekip olarak çoğu ilaçlama firması ile kıyaslandığımız zaman bizim farkımız çok bariz şekilde kendini göstermektedir. Haşereler için en etkili ilaçlar, doru ilaçlama yöntemleri, ve profesyonel ekiple bilinçli destek verdiğimiz için zaten tüm işlerimizde otomatikman garantili çözüm sunuyoruz. Buda bizi çok daha tercih edilen bir ekip olarak öne çıkarıyor.

İlaçlama Firmalarının Verdiği Garanti

İlaçlama firmalarının verdiği ilaçlama garantisi sadece söz ile olduğu takdirde hiç bir geçerliliği olmaz. Hem müşterinin yapması gereken önlemler, hem de ilaçlama şirketinin uygulaması gereken ilaçlama çözümleri tam olarak uyulduğu takdirde kalıcı çözüme ulaşmak çok daha kolaydır. Pire ilaçlama yaz döneminde çok fazla yapılan ve pek çok firmanın defalarca pire ilaçlaması yapmasına karşın konut ve mekandan arındıramadığı zararlı bir haşeredir. Bunu müşteriye açıklamak ve aldatmamak şarttır.

Pireler için bile garanti verip alınan olumsuz netice sonrası insanlara ikinci bir ilaçlama yaptırmalarını söyleyen ancak alınan ikinci ilaçlama sonrası bile pireleri imha etmeyi başaramayan ilaçlama servislerinin olması çok manidardır. Sözde garanti verip, yaptıkları işin son derece kalitesiz olması aslında bilinçli ilaçlama firmaları ile çalışmanın önemini ortaya koymaktadır. Ne yazık ki pompacı tabiri eskiden bireysel ilaçlama yapan kişilere verilirdi. Şimdi ulv ilaçlama yapmaktan bile aciz firmaların olması insanları ciddi şekilde yanıltmaktadır.

Profesyonel Haşere İlaçlama Çözümleri

Ulv ilaçlama garantisi için özellikle, tahta kurusu, pire, tahta kurusu, kuş biti, beyaz nem böceği, toz akarı ve yatak böcekleri, kertenkele ve çok aşırı hamam böceği sorunları ile tatarcık sinekleri için şarttır. Bu tür haşereler için ancak düşük yoğunluklu böcek şikayetlerinde püskürtme ilaçlama şekli kullanılmalıdır. İlaçlama garantisi verip bu böcekler için bile sırt pompası ile spreyli ilaçlama yapan ilaçlama şirketleri çoğu zaman insanların daha fazla parasını almak adına bilerek davranmaktadır.

Astek ilaçlama ekibi olarak biz bu tür davranışlardan uzak durarak müşterilerimize daima en etkili ilaçlama çözümlerini sunmaktayız. İlaçlama garantisi sadece lafla yada kağıda yazılarak asla mümkün değildir. Asıl garantili böcek ilaçlama sahada yapılan işin en etkili ilaçlama yöntemleri kullanılarak ve çok etkili haşere ilaçları kullanılarak yapılabilir. Buna dikkat ederek haşere ilaçlama yaptırmanız ve müşteri memnuniyeti yüksek olan ilaçlama servislerinden ilaçlama desteği almanız sizin için çok daha kalıcı hizmet anlamına gelmektedir.