Hakkımızda

Astek ilaçlama olarak Hakkımızda Sayfası ile kısaca misyonumuzu belirtmek istedik. Haşere kontrol hizmetleri kapsamında yüksek müşteri memnuniyeti ilkesine sıkı sıkıya bağlıdır. Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş ekibimizi yakından tanımaya ne dersiniz?

İlaçlama sektörü pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu sektörde kazananlardan olmak önemlidir. Alacağınız hizmetin kaliteli olması için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi bilinçli seçim olmalıdır.

Böcek İlaçlama sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan bir firmayız. İlaçlama faaliyetlerine kokusuz, jel ve kemirgen mücadele yöntemleri ile yeni bir soluk getiriyoruz. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, ilaçlama sektöründe kalitede öncü firmaları arasında yerini aldı. Hakkımızda bilgi sahibi olmak için içeriklerimizin kalitesine bakmanız yeterlidir.

Amacımız insan sağlığını koruyarak yürüyen ve uçan haşerelerin yok edilmesidir. Yaşam alanlarındaki böceklerin ortadan kaldırılması için yeni nesil haşere ilaçları ve en etkili ilaçlama yöntemlerini kullanıyoruz. Daima en iyi böcek ilaçlarını kullanarak tam ilaçlama çözümleri üretmekteyiz. Açık alan ve kapalı mekanlarda yapılan uygulamalar insanların haşere sorunlarını ortadan kaldırmak ve haşere oluşumuna imkan vermemek için bilinçli olarak yapılmak zorundadır. Biz Astek olarak bunu başarmış bir ekip olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.