Efor Böcek İlaçlama

Zor ölen haşerelerin yok edilmesi

Zor olan haşereleri yok etmek

zor ölen böceklerden kurtulmakZor ölen haşerelerin yok edilmesi için sıradan haşere ilaçları ve amatör çözümler asla yerli olmaz. Uçan haşereler ile yürüyen böcek çeşitleri farklı yapıda oldukları gibi hem yapılan ilaçlama şeklinin bu zararlıları en kısa sürede konutlardan uzak tutması, hemde kalıcı özelliğinin yüksel olması şarttır. Zor ölen böceklerin yok edilmesi için normal ilaçlama türü tam olarak yeterli olmadığı için mutlaka özel ilaçlama teknikleri kullanılması zorunludur. Örnek olarak nem böceği ve toz böcekleri yapı olarak çok küçük olmasına karşın kullanılan böcek ilaçlarına karşı son derece dirençli olmaları yüzünden pek çok ilaçlama servisi imhasında çaresiz kalmaktadır. Toz böceklerinin yok edilmesi için kokusuz ilaçlar ve spreyli yöntem oldukça yetersiz kalmaktadır.

Bu durumda insanlar ya eşyalarını atmak zorunda kalacak yada çok daha etkili bir ilaçlama türü bulmaya çalışıp farklı ilaçlama servisleri ile görüşmeye hatta defalarca ilaçlama yaptırmaya mecbur kalacaktır. Zor ölen haşerelerin yok edilmesi ancak çok etkili böcek ilaçları ve profesyonel ilaçlama yapan ekipler tarafından mümkündür. Zor ölen böceklerden kurtulmak sanıldığı kadar kolay olmadığı için yüksek etkili haşere ilaçları ve bazı böcekler için fumigasyon yada sisleme ilaçlama yöntemi alınması zorunludur. Böcek ilaçlama firmaları insan sağlığını korumak yanında müşterilerin haşere şikayetlerine kalıcı çözümler üretmek zorundadır.

Zor ölen böceklerden nasıl kurtulunur?
Bizi arayıp defalarca ilaçlama yaptırdım ama bu böcek türü bir türlü ölmüyor diye çaresiz kaldığını belirten pek çok müşteri aldıkları doğru çözüm sonrası bu sorundan kurtulmuştur. Zor ölen haşerelerin yok edilmesi için mekanın durumu ve böceklerin özelliği belirlenip ona göre bir hizmet alınması haşere mücadelesinde çok daha etkili olur. Örneğin tahta kurusu ilaçlama ile ağaç kurdu ilaçlama şekli yüzeysel bulaşmalarda spreyli yöntem ile önlenebilir. Ancak iyice derinleşen şikayetler için ne kokusuz haşere ilacı nede sırt pompası kullanarak ortadan kaldırılamaz. İşte bu tür böcek şikayetleri ancak soğuk sisleme yöntemi olan ulv ilaçlama ile mümkün olup kanserojen olmayan karışım ilaçlar kullanılarak az kokulu ama çok yüksek imha özelliğine sahip birinci sınıf haşere ilaçları kullanılmalıdır.

Zor ölen haşerelerden kurtulmak için ucuz ilaçlar ve sıradan yöntemler kesinlikle müşterileri memnun etmeyecektir. Nasıl jel ilaçlama hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği ve karınca sorunlarına çözüm sunarken akrep, pire, kene, çıyan gibi pek çok böcek üzerinde etkisiz kalıyor ve önerilen haşereler dışında başka böcek türlerine karşı kullanılamıyor ise kokusuz ve spreyli yöntemde zor ölen haşerelerin yok edilmesi için kesinlikle kullanılamaz. Sadece kazanç odaklı ilaçlama hizmeti vermek çok yanlış bir anlayış olup insanların haşere şikayetlerini çözmek için onların hem sağlığını, hem mekanlarını koruyarak profesyonel ve etkili ilaçlama yapılması şarttır.

Pin It on Pinterest