Efor Böcek İlaçlama

Zeytinburnu ilaçlama

zeytinburnu ilaçlama

Hastalık ve virüs yayan böcekler yaşantımızı büyük ölçüde etkileyebilir. Bu böcekler istenmeyen sağlımızı doğrudan etkileyen zararlı canlı türleridir.Bu canlılardan çeşitli hastalıklar örneğin tifo, sarılık vb. gibi hastalıklar kapabiliriz. Bu canlılarla mücadele etmenin en garanti ve güzel yolu ilaçlamadır. Böcekler insanları ısırdıkları zaman salgılarını bırakarak çeşitli zararlara sebebiyet vermektedir. Sizde bu tür durumlardan ve tehlikelerden kurtulmak istiyorsunuzdur. Bu tür durumlardan kurtulmanız için Efor ilaçlama sitemizle sizlere hizmet veriyoruz. Kısa sürede anında etkili çözümleri sunarak sizi sıkıntılardan kurtarıyoruz. Zeytinburnu’nda otururken evinizde, çalışma yerinizde veya kendinize ait herhangi bir alanda birçok böceklerin oluştuğunu çoğaldığını fark ettiniz veya harıl harıl bir çözüm arıyorsunuz. Ne yapıp edip kurtulmak istiyorsunuz. Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak sizlere böceklere karşı etkili çözümler sunuyoruz. Bu tür canlıların size ve ailenize veya çevrenize zarar vermesinin önüne geçiyoruz.

zeytinburnu

böcekleri etkisiz hala getirmek için Zeytinburnu böcek ilaçlama birçok yöntem uygulamaktadır. Bunları sayacak olursak. Kokulu ilaçlama ile kısa zamanda böcekler etkilenir ve uygulandıktan sonra yaşanılan bölge 2 ile 4 saat arası kapalı kalmalıdır. Daha sonra uzun süre havalandırma yapıldıktan sonra mekana girilmelidir. böceklerin bertaraf olduğunu attığınız her adımda göreceksiniz.

Diğer bir yöntemse kokusuz uygulamadır. Sıvı bir malzeme püskürtülerek uygulanmaktadır. Uygulama yapılırken orada bulunmamanız ve uygulanan bölgeni kapalı olması önemlidir. Yiyecek ve gıda gibi malzemeler bulunmamalıdır ilaçlama yapılan alanda.

Jel ile ilaçlama ise jel yem uygulamasıdır. Bu yöntem çok etkili ve kokusu yoktur. Dozunu tabancası ile istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Zeytinburnu genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, çiyan, bit, pire,kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu,kırkayak, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir. Adalar ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest