Tuzla Böcek İlaçlama

Şişli böcek ilaçlama
14 Temmuz 2017
Ümraniye Böcek İlaçlama
14 Temmuz 2017

Tuzla Böcek İlaçlama

tuzla ilaçlama

Tuzla böcek ilaçlama hizmetleri verdiğimiz Tuzla ilçesi 1400 yılında Yıldırım Bayezid tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır. Tuzla’da yaşayan Rumlar, Lozan Anlaşması çerçevesinde Selanik, Kavala ve Drama’ dan gelen Türklerle yer değiştirmişlerdir. 80’lerin sonuna kadar balıkçılık ve çiftçiliğin bir arada sürdürüldüğü Tuzla’da sanayinin gelişmiştir. Günümüzde Tuzla,tersanelere de ev sahipliği yapmaktadır. Sanayi ve tersanelerin bulunduğu bu bölgede insan sağlığını tehdit eden her türlü zararlı için sağlıklı ilaçlama çözümleri sunmaktayız.  Yaşadığınız haşere şikayetlerinde böcek türüne göre en etkili ilaçlama tekniklerini yaptırarak zararlı haşerelerin yok edilmesini sağlamak mümkündür.

Efor ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır. Profesyonel haşere ilaçlama hizmetleri ancak donanımlı ve bilinçli firmalar tarafından verilebilir. Otel ilaçlama, fabrika ilaçlama, hastane ilaçlama, apartman ilaçlama gibi pek çok alanda tuzla ilaçlama şirketi olarak ilaçlama servisi vermekteyiz.

tuzla

Tuzla genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu, kırkayak, tespih böceği,  güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. bütün böceklere ilaçlama hizmeti veriyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Ümraniye böcek ilaçlama gibi Tuzla ve Kartal bölgelerinde de hızla kentleşme eğilimi gösteren bu bölgelerin tamamında ilaçlama servisi veriyoruz.

Comments are closed.