Efor Böcek İlaçlama

Tahta kurusu ilaçlama ücretleri

Ucuz tahtakurusu ilaçlamanın sakıncalarıYaz dönemlerinin en fazla ilaçlaması yapılan böcek türlerinden olan tahta kurularını önlemede tahta kurusu ilaçlama ücretleri her firma için farklı bir yapıya sahip olabilir. Ancak ucuz tahtakurusu ilaçlama fiyatları ile hizmet verenler sorgulanmalı neden bu kadar düşük ilaçlama yaptıkları iyi analiz edilmelidir. Bilmeniz gereken bazı haşerelerin dirençli yapıları ve üredikleri bölgelerin duvar içlerine kadar yayılması sebebi ile baş edilmeleri daha zor olduğu için çok daha kaliteli ilaçların kullanılmasını ve ilaçların daha yoğun uygulanmasını zorunlu kılar. Tahta kurusu ilaçlama ücretleri bazı firmalar tarafından 50 lira gibi komik rakamlara yapılıyor ise çok iyi düşünüp ona göre adım atmanız ucuza tahta kurusu ilaçlama yaptırayım derken aslında çok daha pahalıya hizmet almanıza yol açabilir.

Şöyle düşünün 50 – 60 liraya ilaçlama yaptırdınız ve ilaçlama başarısız oldu firmayı aradınız size ikinci hatta üçüncü tahtakurusu ilaçlama yaptırmanızı şart koştu bütün bunları da yaptırmanıza karşın şikayet hala devam ettiği için çaresiz başka bir firmaya ilaçlama yaptırmak zorunda kalacaksınız ve boşa 100 ile 180 lira gibi bir rakam ödeyip ucuz tahta kurusu ilaçlama ücretleri ile ilaçlama yapanların size ne kadar büyük zarar verdikleri kendiliğinden ortaya çıkacak 100 – 120 lira ile şikayetinizden kurtulacağınız yerde bunun en az iki katı tahta kurusu ilaçlama ücreti ödemek durumunda kalacaksınız .

Ucuz tahtakurusu ilaçlamanın sakıncaları

Bir hizmet alınırken amaç yaşanılan sorundan kurtulmak olur. Ancak belli bir kalite ve maliyetin altında hizmet sunulması aslında hizmet değil aldatmaca anlamına gelir. İşte bu gibi durumlarda ucuz tahtakurusu ilaçlamanın sakıncaları hem maddi açıdan hemde sağlık yönünden ve bir sürü zahmete katlanarak huzurunuzun kaçmasına sebep olacağı için ilaçlama yaptırmadan önce iyi düşünmeniz ve araştırma yapmanız şarttır. Ucuz tahtakurusu ilaçlama ücreti ile böcekleri yok ettiğini iddia edenler sürümden kazanıyoruz diyerek laf cambazlığı yaparak insanları yanıltır ve ilaçlama sonrası başarısız olunca yumurtalara ilaç işlemez, yavru tahtakuruları zor ölür gibi bahanelere sarılıp tekrar, tekrar ilaçlama yaptırmanıza sebep olurlar.

Tahta kurusu ilaçlama ücretleri çok ucuza asla mümkün olamaz ve çok etkili ilaçların kullanılması zorunlu olduğu gibi ekipmanlarında sıradan olması düşünülemez. Buda belirli bir maliyeti zorunlu kıldığı için aslında size ucuz tahtakurusu ilaçlama ücretleri ile hizmet verdiğini söyleyenler en büyük zararı vermeye yol açar. Elbette ekonomik ilaçlama hizmeti kötüdür demiyoruz ama 10 liralık bir ürünü 5 liraya satan biri nasıl şüphe çekerse çok ucuza iş yapanlardan uzak durmak en başta kendinizi aldatılmaktan uzak tutacağı için iyi düşünmeniz gerekir.

Pin It on Pinterest