Tahta kurusu belirtileri

Tahta kurusu nerede yaşar?
11 Temmuz 2017
haşere ilaçlama
Haşere ilaçları
12 Temmuz 2017

Tahta kurusu belirtileri

tahta kurusu ilaçlama

tahta kurusu ilaçlama

Tahta kurularının varlıklarına dair birçok belirti olabilir. Birincisi, tahta kurularının görülmesidir. Yetişkin tahta kurularının şekli ve ebadı, elma çekirdeğiyle aynıdır. İkinci belirti, kabuk derileridir. Yavru tahta kuruları büyüdükçe kabuklarını dökerler ve etrafta bu kabukların bulunması tahta kurularının varlığının bir işaretidir. Tahta kuruları, beslendikten sonra saklanmak için yuvalarına geri dönerler.

Efor tahta kurusu ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

tahta kuruları

Sığındıkları yuvalarında, gözenekli yüzeylerde siyahtan kahverengiye çalan, gözenekli olmayan yüzeylerde ise kahverengiden siyaha çalan dışkılarını bırakırlar. Deri üzerinde görülen ısırıklar da tahta kurularının varlığının bir işareti olabilir ama deri üzerinde kırmızı şeritler başka nedenlerden de kaynaklanabileceği için diğer başka belirtilere göre hareket etmek gerekir. Bilinçli böcek ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

 

Comments are closed.