Efor Böcek İlaçlama

Tahta kurtları nasıl yok edilir?

tahta kurusu

Ahşap eşyalar ve yer döşemelerinin bir numaralı düşmanları olarak bilinen tahta kurtları nasıl yok edilir hangi önlemler alınarak bu illet böceklerin zararlarını ortadan kaldırabiliriz diye pek çok insan bizi arayarak yaşadıkları tahta kurdu sorunlarından kurtulabilmek için çıkış yolu aramaktadır. Ne yazık ki çoğu insanın sorduğu ve bir türlü kurtulamadıkları zararlı böcekler arasında yer alan tahta kurtları bireysel olarak yapılan ilaçlama ve önlemler ile kesinlikle önlenemez. Tahta kurtları hakkında yeterli bilgiye sahip olan insanlar hemen anlayacaklar ki bu böcekler aslında ahşap malzemeler eve ilk geldiği andan itibaren aslında var olan haşereler olup dış yüzeye çıkmaları oldukça uzun zaman aldığı için farkına bile varamazlar. Evlerdeki tahta kurtları nasıl yok edilir öncelikle tahta kurdu bulaşan bölgedeki ahşap malzemeler ve ürünler çok kaliteli bir böcek ilacı ile ilaçlanmalı bu uygulanacak ilacın ise dumanlı tahta kurdu ilaçlama şeklinde yapılması oldukça önemlidir. Bazı kişiler sırt pompası yada şişleme şeklinde tahta kurtları nasıl yok edilir şeklinde sorular sorsa da sırt pompası püskürtme şeklinde olup ağaç aksamların ta içine işlemesi mümkün değildir. Kokulu özellikli özel olarak geliştirilmiş tahta kurdu ilaçları bu iş için kullanılabilecek en etkili kimyasallar olup tahta kurdu ilaçlaması için profesyonel ilaçlama firmaları ve profesyonel yöntemler ile ortadan kaldırılabilir. Efor böcek ilaçlama ekibi olarak en zorlu ortamlarda bile bilinçli bir şekilde tahta kurtları nasıl yok edilir çok iyi bilen bir ekip olup kaliteli ilaçlar ile tahta kurdu şikayetlerinize çözüm sunuyoruz.

Tahta kurtlarından nasıl kurtulurum?

Aparman daireleri ve evlerde ortaya çıkan tahta kurtları özellikle parke, kapı ve pencereler de görülen tahta kurtları ahşap malzemenin ya içinde yada alt tarafında vernik ve kimyasal koruyucu olmayan bölgelerde yaygın oldukları için şişleme ile şırınga şeklinde zerk edilen ilaçlar kısmi bölgede etkili olsa da geniş alanlara yayılan tahta kurtlarını önlemede hiç bir şekilde yeterli olamaz. Peki ama bu gibi yerlerde tahta kurtları nasıl yok edilir şeklinde bir sorunun yanıtı kesinlikle sisleme ve dumanlı tahta kurdu ilaçlama şekli olup ilacın altlara ve aralara sızması ile kullanılan tahta kurdu kimyasalının yakıcı etkisi sayesinde rahatlıkla imha edilirler. Efor böcek ilaçlama olarak yaşam alanlarınız ve iş yerlerinizde ortaya çıkan tahta kurtları nasıl yok edilir tarzındaki soru ve böceklerin imhası için arayışlarınıza kokulu ve sisleme tahta kurdu ilaçlama yaparak son vermekteyiz. Evde üreyen tahta kurtlarından nasıl kurtulurum diye çoğu insan yaşadıkları problemleri ortadan kaldırmak için pek çok yolu denemelerine karşın bir türlü baş edemedikleri tahta kurtlarından nasıl kurtulurum ilaçlama yaptırdım ama pek bir işe yaramadı diye çaresiz bir şekilde arayış içinde olup tahta kurtları nasıl yok edilir diye ilaçlama yaptırıp bu böceklerin zararlarından kurtulmaya çalışırlar. Bunun için çok etkili bir ilaçlama yapılması ve gerektiği durumlarda ikinci bir tahta kurdu ilaçlaması yaptırılması şarttır.tahta kurdunun imhası

Tahta kurtları uçar mı?

Tahta kurdu ve ağaç kurtları içinde uçan türler olup genellikle yedikleri ağaç aksamlar ve parkelerin yüzeyine çıkan kahverengi renkli, sarı renkli ve siyah renkli tahta kutları genellikle pencereler, duvarlar ve yüzeylerde hareket edip bir kaç gün sonra ölmeye başlarlar. Tahta kurtları nasıl yok edilir diye çare arayan insanlar asıl sorunun ağaç malzemelerin iç kısımlarında olduğunu ve buralarda ağaçların gövdesini kemirip içten içe çökmesine sebep olamalarına sebep olup larva ve erişkin dönemlerden sonra dışarı çıkan bu böcekler ömrünü tamamlamıştır. Tahta kurtları nasıl yok edilir asıl olan bu olup insanlara asıl zararı erişkin ve kurtçuk şeklindeki tahta kurtları verirler. Tahta kurtlarının yok edilmesi için bilinçli bir ilaçlama ve çok etkili tahta kurdu ilaçları kullanılmalı ve kesinlikle iyi bir ekip tarafından tahta kurdu mücadelesi verilmelidir. Tahta kurusu ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest