Efor Böcek İlaçlama

Site İlaçlama

Site İlaçlama

Apartman ve Site İlaçlama insanların yaşam alanlarında meydana gelen haşere problemlerini yok etmek için düzenli aralıklar ile yılda iki kez yaptırılması gereken bir işlem olup böceklerin bina içlerine yerleşerek daire içlerine girmelerini önlemek için oldukça büyük öneme sahiptir. Konut İlaçlama yöntemleri açık ve kapalı alanların ilaçlama işleminden geçirilmesi sırasında farklı özellikte haşere ilaçları ve site ilaçlama şekilleri olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Site ortak kullanım alanları ilaçlaması bina içlerinde kokusuz site ilaçlama şeklinde yapılırken site açık alanları ilaçlama uygulamasında kokulu ve bahçe için kullanılan ilaçlar böceklerin yaşam alanları olan bina etrafları ve yeşil alanlara yönelik önleyici ve imha edici şekilde yapılmalıdır. Site İlaçlama Firmaları çok sayıda daire ve blok şeklinde binaya sahip sitelerde böcek ilaçlama hizmeti verirler. Bilinçli ve deneyimli elemanlar ile hizmet vermenin toplum sağlığını korumada ön şart olduğunu iyi bilinmelidir.

Apartman Ve Konut İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmeli?

Konut ve yaşam alanı ilaçlama yapan ekipler donanımlı gerekli eğitimi almış uzman personel olmak zorundadır. Bilinçli olarak her konuda tecrübeli ilaçlama servisinin yapacağı ilaçlama çok kalıcı olur. Bu tür konutlar çok sayıda insanın yaşadığı çok sayıda dairenin olduğu yaşam bölgeleridir. İnsanların önceden bilgilendirilmesi, yapılacak ilaçlamanın içeriği hakkında bilgi aktarılması gerekir. Konut İlaçlama ile açık alanların ilaçlamadan geçirilmesi uzman ekipler eşliğinde uygulanır.

Açık alanların ilaçlaması esnasında bahçede çocukların olmaması gerekir. Ayrıca evcil hayvanların belirli bir süre ilaç uygulanan yerlere salınmaması tembih edilmelidir. Site İlaçlama Servisleri merdiven koridorları, havalandırmalar, yangın merdivenleri, otopark, sığınak ve dairelerde böceklere karşı önleyici ve arındırma amaçlı ilaçlama yapmaktadır. İnsan sağlığına zararsız ilaçların kullanılması, insanları zehirleme riski olmayacak ilaçlama yöntemlerinin dikkatlice seçilmesi gerekir.

Site İlaçlama Hangi Aylarda Yapılır?

Yaz dönemleri bütün haşere çeşitlerinin hareketlendiği ve toprak yüzeyine çıkarak gerek hareketlilik ve gerek yumurtlama zamanı olan aylar olarak dikkat çeker. Site ilaçlama zamanı olarak nisan ayları ile eylül ayı arasında kalan zaman dilimleri oldukça önemlidir. Apartman İlaçlama Servisleri ısınan havalar ile bina içlerine dış alanlardan girmeye başlayan zararlı böcek türleri ile mücadele yapılır. Konutlarda haşere mücadele kapsamında bina içi ilaçlama ve site yeşil alanları ilaçlama olarak iki farklı ilaçlama uygulaması yapmaktadır.

Site içindeki böcekleri ilaçlama ile yok etmek daha dikkatli bir yol izlenerek site ortak kullanım alanı ilaçlama yapılır. insanların yapılan ilaçlamadan etkilenmemesi için kokusuz ve insan dolaşımını etkilemeyen özellikte böcek ilaçları kullanılarak yapılmalıdır. Güvenli yaşam alanı ilaçlama yaptırmak ancak site yönetimi tarafından tüm site sakinleri bilgilendirilerek her yıl düzenli bir şekilde ev ilaçlaması işlemi uygulanması ve insanların gerekli bilgilendirmesiyle mümkündür. Haber verilmeden yapılan uygulamada çeşitli riskler yaşanabilir.

Bina Ve Apartman İlaçlamanın Faydaları

Yüksek bloklar ve çok sayıda daire barındıran apartmanlardan oluşan ilaçlama hizmeti dış alanlarda üreyerek çoğalan böceklerin imhası için zorunludur. Böceklerin site içinde yayılması ve evlere girmesini engellemek için başta yeşil alanların ilaçlanması olmak üzere site ortak kullanım alanları ilaçlaması yapılmaktadır. Düzenli olarak aksatılmadan her yıl belirli aralıklar ile alınması gereken bir ilaçlama hizmetidir. Bina ilaçlamanın faydaları başta sitede haşere istilasına maruz kalmayı önlemede etkili bir hizmettir.

Site içinde dolaşan kedi köpek benzeri evcil hayvanların bulaştırdığı pire ve bit gibi çeşitleri zararlı haşerelerin sitede ilaçlama yapılması ile daire içlerine yayılması önlenir. Mikrop bulaştıran zararlı böcek çeşitlerinin imha edilmesi için site içinde ilaçlama yapılması önemli olup site yaşamı için tehdit oluşturan zehirli böcekler ve insanları ısıran haşereler için binalarda ilaçlama yaptırmak hem böcek imhası hemde önleyici yaşam alanı ilaçlaması için gerekli tedbirlerdir. Özenli bir şekilde uygulama daire içlerine böcek girişini keser.

Böceksiz Mekanlar SağlıyoruzBöcek Türüne Öze İlaçlamaİnsan Sağlığına Zararsız İlaçlarProfesyonel Çözüm OrtağınızYaşam Alanlarınız Koruma AltındaEntegre Haşere Mücadele HizmetiUzman Ve Donanımlı EkipPeriyodik İlaçlama Servisi
Böceksiz Mekanlar Sağlıyoruz
Böcek Türüne Öze İlaçlama
İnsan Sağlığına Zararsız İlaçlar
Profesyonel Çözüm Ortağınız
Yaşam Alanlarınız Koruma Altında
Entegre Haşere Mücadele Hizmeti
Uzman Ve Donanımlı Ekip
Periyodik İlaçlama Servisi

Periyodik Bina İlaçlama Çözümleri

Site yaşamı kalabalık insan barındıran bir özelliğe sahip olduğu için düzenli konut ilaçlama yaptırmak şart olup insan sağlığı için gerekli bir işlemdir. Binaların çevresindeki bitkiler pek çok haşereyi kendine çeker. Özellikle buralarda dolaşan kedi ve köpekler nedeni ile binaları pire basması gibi durumlar çok sık yaşanır. Periyodik olarak dönemsel ve belirli aralıklar halinde ilaçlama çok faydalıdır. Bina içlerine yerleşen böcek çeşitleri önlem alınmadığı zaman evlere girerek hızla ürer ve sağlığımızı tehdit ederler.

Periyodik bina ilaçlama hizmetleri kapsam olarak 6 ayda bir yapılması gerekir. Düzenli olarak site ve apartman ilaçlaması tapılan konutlarda çok daha az haşere sorunları görülür. Böcek ilaçlama insanlar için bir yük değil aksine pek çok sağlık sorununun önlenmesi işlemidir. Evde böcek sorunu ile karşılaşan insanlar bu gerçeğe yakından tanık olur. İnsan sağlığına zararsız ilaçlar ve yüksek haşere kontrolü sağlayan yöntemler ile yaşam alanları böceklerden hızlıca arındırılır.

Pin It on Pinterest