Efor Böcek İlaçlama

Sarıyer Böcek İlaçlama

sarıyer ilaçlama

Sarıyer böcek ilaçlama kapsamında insan sağlığına zararsız ve haşereler üzerinde en etkili böcek ilaçlarını kullanarak kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare ilaçlama yöntemlerini kullanarak ev ve iş yerlerinde ilaçlama yapmaktayız. Sarıyer ilaçlama firmaları arasında daima en iyi ilaçlama çözümlerini sunan bir ekip olarak yürüyen ve uçan her türlü haşere çeşidine karşı ekonomik Sarıyer böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Yeşil alanlar ve boğaz manzarasının en güzel örneklerine sahip olan sarıyer ilaçlama bölgesi daima çekim merkezi olmuştur.

Sarıyer İstanbul’un bir ilçesidir. Güneyde Beşiktaş, batıda Şişli ve Eyüp ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrelidir. Sarıyer‘in adını, yoğun yapılaşmadan önce, ilçe merkezine yakın Maden semtinde görülen sarı renkteki topraktan, Sarı Saltık’ın sarıyerde medfun olması nedeniyle Sarı er isminin zamanla Sarıyer’e dönüşmesi ya da bölgede doğal yayılım gösteren katır tırnağı bitkisinin çiçeklendiği zaman tüm bölgenin belirgin bir şekilde sarı olmasından aldığı düşünülmektedir.

Efor ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

sarıyer

Sarıyer genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

Sarıyer ilaçlama servisi verdiğimiz bölgede ilaçlama hizmeti verdiğimiz zararlı böceklerden bazıları şunlardır. Hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu, kırkayak, tespih böceği,  güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. bütün böceklere ilaçlama hizmeti veriyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Bir sonraki yazımız olan  Sultanbeyli böcek ilaçlama hakkında bu linke tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Pin It on Pinterest