Nem böceği ilaçlama – Efor Böcek İlaçlama
Sivrisinek İlaçlama
Sivrisinek ilaçlama
19 Nisan 2017
Uyuz Böceği İlaçlama
Uyuz böceği ilaçlama
24 Nisan 2017

Nem böceği ilaçlama

nem böceği ilaçlama

nem böceği ilaçlama

Nem böceği ilaçlama rutubet böcekleri için yapılan oldukça önemli bir böcek ilaçlama şekli olup özellikle beyaz nem böceği, gümüş böceği ve tespih böcekleri çok sık görülür… Gözle görülmesi çok zor olan minik boyutlu böcekler arasında toz böcekleri ve nem böceği ilaçlama uygulaması en kapsamlı ilaçlama türü olup sıradan basit yöntemler ve normal haşere ilaçları ile yapılamaz. Nem böceği ilaçlama şekli kokusuz yada sırt pompası ile spreyleme şeklinde olmayacağı için kokulu ve yakıcı özelliğe sahip özel nem böceği ilaçları kullanılarak sisleme yöntemi olarak bilinen ulv makinesi ile tüm mekan ilaçlanarak yok edilebilmektedir. Evde nem böceği ilaçlama servisi veren ekipler bu minik haşerelerin yaşam alanlarını ve neden kaynaklandığını bilen kişiler ile hizmet vermeli acemi ve bilinçsiz elemanlar ile bu küçük boyutlu ama zor kontrol altına alınan haşerelerin ortamdan yok edilmesi pek mümkün değildir. Nem böceği ilaçlama firması olarak toz akarları ile benzer yapı ve özelliklere sahip ev tozu böcekleri olarak ta bilinen bu canlılara karşı çok kaliteli ve özel bileşenler içeren yüksek performanslı haşere kontrol ilaçlarını kullanarak tek seferde çözüm sunuyoruz. Çoğu ilaçlama ekiplerinin baş edemediği böcek türlerini yok etmede gösterdiğimiz başarı uzun seneler bu işi bilinçli olarak yapmamız ve araştırıp gözlemleyerek nem böceği ilaçlama yada diğer böceklere karşı kullanılan ilaçların genel anlamda etkili aktif maddeleri doğru oranda ve yüksek kalitede kullanmamızdan kaynaklanmaktadır.

nem böceği nasıl ilaçlanır

Nem böceği ilaçlama toz böceklerini öldürür mü?

Toz böceği ile nem böceği ilaçlama aynı içerikte çok etkili ilaçlar kullanılarak yapıldığı için bu iki haşere üzerinde oldukça etkili olduğu gibi diğer böceklerinde yok edilmesini sağlamaktadır. Nem böceği mobilya üstlerinde, daire duvarları ve mutfak dolaplarında hatta elbise ve parkeler üzerinde bile görülebilen bir tür olup genellikle banyo ve mutfakta oluşan buhar ile dairedeki nemli alanların yoğun olmasından kaynaklanır. Özel nem böceği ilaçlama uygulaması olarak kullanılan yöntemin çok etkili ilaçlar ile yapılması şart olup bilindik ilaçlar çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Nem böceklerinin imhası için ortam tam olarak dumanlı yöntem ile ilaçlanmalı hava giren her alanda yaşayabilen bu böceklerin yok edilmesi için benzer özelliğe sahip havayla temas edince ortamı kaplayan dumanlı özellik ile havaya karışan ilaç aktif maddesi nem böceği ilaçlama işlemini başarı ile tamamlayarak kolay ve kesin bir şekilde imha ederek en ince alanların bile ilaç ile etkileşim içinde kalarak oksijensiz alanda tüm böceklerin yok edilmesi sağlanmalıdır.

nem böceği ile toz böceği aynımıdır

Nem böceğinin rengi ve boyu ne kadardır?

Evlerde nem böceği ilaçlama yapan ekipler ilk olarak ne tür bir böcek ile mücadele ettiğinin bilincinde olarak hareket eden deneyimli bireylerden oluşmalı toza benzer bu böceklerin ne şekilde kontrol altına alınacağı çok iyi analiz edilerek ona göre nem böceği ilaçlama hizmeti verilmelidir. Nem böcekleri küçük boyutlu olup toplu iğne ucu kadar olup beyaz ve kül rengine yakın bir tonda olurlar. Nem böceği ilaçlaması toz gibi olan bu böceklerin yaşadığı tüm yüzeyleri etkileyici özellikte olup eşya araları ve dolap içlerine kadar yayılan bu böceklerin çok hızlı üredikleri düşünülerek ani ve kalıcı etkiye sahip özel nem böceği ilaçlama şekilleri kullanılarak yapılmalıdır. Bazı ilaçlama hizmeti veren kişilerin sırt pompası kullanarak nem böceği, toz böceği ve kertenkele gibi çok zor ölen haşerelere karşı mekanik olarak nem böceği ilaçlama işlemi yapmaya kalkışması tam bir fiyasko olup ya bu işi bilmediklerini yada bilinçli olarak insanların mağdur olmalarına göz yumduklarını akla getirir. Efor ilaçlama ekibi olarak her türlü haşerelere karşı ve nem böceği ilaçlama yöntemini bilinçli ve tek seferde sona erdiren uygulamalarımız ile hem ekonomik hemde defalarca ilaçlama eziyeti yaşamadan kolayca yok ediyoruz. Nem böceği ilaçlama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Comments are closed.