Site ilaçlama firması
Site ilaçlama firması
7 Haziran 2017
Küçükyalı böcek ilaçlama
Küçükyalı böcek ilaçlama
8 Haziran 2017

Kuş biti ilacı

Kuş biti ilacı

Kuş biti ilacı

güvercin biti ilacıGeç fark edilen küçük haşerelerden biride kuş bitleri olup kuş biti ilacı çok hızlı üreyebilen kısa sürede evlere girdiği takdirde tüm mekanı adeta yaşanmaz hale getiren minik yapılı güvercin bitleri ile hayvan bitlerinin en etkili şekilde imha edilebilmesi için kuş biti ilaçları doğru seçilmeli aynı şekilde doğru ilaçlama yöntemi kullanılarak uygulanmalıdır. Güvercin biti ilacı özellik olarak mekanın tüm alanlarına ulaşabilmeli gerek yakıcı özelliği ve ani etkisi ile gerek eşya, duvarlar, tavan gibi kolayca hareket etmelerine olanak veren yerlerin geneline ulaşarak çok kısa zamanda bu zararlıları ortadan kaldırmalıdır. Güvercin biti ilaçları yöntem olarak sırt pompası ile uygulandığı zaman yetersiz kalmakta olup mekanda kalan bit zararlısı kısa zamanda tekrar insanlarda kaşınma ve ciddi psikolojik etkilenmelere sebep olur. Kokusuz kuş biti ilacı seçilirken etkili aktif madde içeren kimyasallar seçilmeli ucuz güvercin biti ilaçları zayıf kalacağı için kesinlikle bu tür ilaçlardan uzak durulmalıdır. Evde yapılan kuş biti ilaçları hem bu böceklerin ortadan kaldırılmasına hemde insan sağlığına zarar vermeyecek özellikte olması hem müşterilerin yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmada etkili olup hemde kalıcı çözümlerin alınmasına sebep olur.

Güvercin biti ilaçlarının özellikleri

Kaliteli güvercin biti ilacı uzun süre etkinliğini koruduğu gibi ani etkisi ve çok kısa zamanda tüm mekanda bu zararlıların imhasını sağlama kapasitesine sahip olup içerdiği özel aktif maddelerin güçlü özelliği ile diğer güvercin biti ilaçları gibi şikayetlerin yaşanmasına sebep olmaz. Sağlıklı kuş biti ilacı kullanmak kadar evde uygulanan kuş biti ilaçları ani öldürücü özellikte olmalı elbise, mobilya, duvarlar gibi evin gerek iç kısmında gerek binanın duvarlarında dış cephede hızla yayılarak diğer bölgelere bulaşmada hızlı hareket kabiliyetine sahip bu minik haşerelerin ancak sisleme yöntemle çok hızlı bir şekilde ortadan kaldırılması mümkündür. Kuş bitleri binaların çatı aralarında, balkon, pencere, klima, ve dış cephe duvarlarında çokça görülüp evlere camlardan, havalandırmalardan ve insanların üzerine bulaşarak girmekte fark edilene kadar evin neredeyse tüm odalarına yayılarak uykusuz geceler geçirilmesine ve ciltte kızarmalar, kaşıntılar, sürekli ciltte bir hareket hissedilmesi yüzünden oldukça sinir bozucu etkilerinin görülmesine yol açar. Kuş bitleri ile mücadele için kullanılacak kuş biti ilacı mutlaka kaliteli olmalı haşerelerin üzerine temas anında çok ani bir şekilde imha olmalarını sağlamalıdır. Bu nedenle kuş biti ilaçları spreyleme yöntemden çok sisleme kuş biti mücadelesi şeklinde yapılmalıdır.

Kuş biti ilaçlaması nasıl yapılır?

Kuş biti ilaçlama şekli yaygın olarak sırt pompası ile ve kokusuz ilaçlar kullanılarak yapılmakta bu ise oldukça fazla mağduriyet yaşanmasına sebep olmaktadır. Kokulu kuş biti ilacı ile kokusuz kuş biti ilaçları birbirinden etki olarak farklı olup bilindiği gibi kokusuz güvercin biti ilaçları kalıcı özelliği ön planda olan kimyasallar olup bu haşerelerin ilaçla teması ve belirli bir süre gezinmeleri sonucu etkili olur. Sisleme kuş biti ilaçları spreyleme yapılan uygulamaya oranla çok daha hızlı ve çok daha kesin imha yeteneğine sahip olup evin genelinde görülen bu küçük haşerelerin ortadan kaldırılmasına çok daha olanak sağlar. Sisleme kuş biti ilaçlama şekli en etkili yöntem olup bu uygulama sonrası evde temizlik yapılması zorunludur. Gerek kokusuz ilaçlar gerek kokulu kuş biti ilaçları dumanlı yöntemle yapılınca daha etkili olup evin geneline ulaşacağı için kısa sürede etkisini gösterip daha etkilidir. Kuş biti ilacı ve uygulaması için sitemizi ziyaret edip şikayetlerinizin ortadan kaldırılması için bizden kuş biti ve güvercin biti ilaçları ile uygulanışı hakkında bilgi alabilir evinizde bizden ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Kaç pire türü vardır?

Comments are closed.