Efor Böcek İlaçlama

Kene ısırması

kene ısırması

KENE ISIRMASI

Keneler bir ısırmada, karın yapısından dolayı,şişene kadar kan emer. Kenelerin sekiz tane ayagı vardır ve insana veya hayvana konma halinde, direk olarak deriye nüfus eder ve sabit kalabilmesi için,ayagındaki vantuz ve çengel özelligini kullanarak şişene kadar kandan faydalanır. Kene ısırması ölümcül vakalar dogurabileceginden hastaneye gidilmesi gerekir.

Efor ilaçlama firmamız evinizde,çalışma yerlerinizde ve bütün yerlerde sizlere en güvenilir ilaçlama  hizmeti verip sizleri böceklerden kurtarıyor.7/24 ilaçlama hizmetlerimiz ile size destek vermek için hazırız. Efor ilaçlama şirketimiz profesyonel ve tecrübeli personelleriyle böcek ilaçlama hizmeti vererek sorunu kesinlikle çözmektedir.

kene

KENEDEN BULAŞAN HASTALIK

Kırım-Kongo Hemorajik Ateş (KKHA) keneler tarafından taşınan Nairovirüs denilen mikrobiyal etkenle keneler tarafından bulaşır. Ateş, cilt içi ve diger alanlarda kanama ile belirlenen kene (hayvan kaynaklı) bir enfeksiyondur. Son yıllarda gelişmelere ragmen, kenelerden bulaşan bu enfeksiyonlarda ölüm oranları hala yüksektir. Termit ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest