Kartal İlaçlama – Efor Böcek İlaçlama
kağıthane ilaçlama
Kağıthane İlaçlama
11 Temmuz 2017
Küçükçekmece İlaçlama
11 Temmuz 2017

Kartal İlaçlama

kartal böcek ilaçlama

Kartal bilindiği üzere Anadolu yakasında bulunan deniz kıyısı ve sanayinin oldukça geliştiği önemli yerleşim yerlerinden biri. 400’ün üzerinde fabrikayı bünyesinde barındıran Kartal fabrikalarda sık görülen ve zararlı böceklere de aynı zamanda ev sahipliği yapmakta.

Efor ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

kartal

Kartal genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu, kırkayak, tespih böceği,  güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. bütün böceklere ilaçlama hizmeti veriyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Küçükçekmece ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Comments are closed.