Karıncalar hakkında merak edilenler

hamam böceği türleri
Hamam böceği türleri
13 Temmuz 2017
Karınca Türleri
13 Temmuz 2017

Karıncalar hakkında merak edilenler

karınca ilaçlama

karınca ilaçlama

Efor karınca ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

KARINCALAR NE KADAR YAVRU YAPAR?

Karıncaların üremesi  kraliçe karınca ile mümkündür. Çiftleştikten sonra kendine yer arayan kraliçe arı nemli ve sıcak bir ortam bulur. Kanatlarını koparan kraliçe arı ilk bir hafta yiyecek ihtiyacını kanatlarından edinir.  Kolonisini kurmaya başlar. Kraliçe karınca ayda ortalama 30.000 yavru doğurmaktadır. Doğurduğu bütün yavrular kraliçe karıncayı korumakla yükümlüdür.

karınca

KARINCA İLAÇLAMA FİYATLARI

Karıncalar sevimli hayvan olarak görülse de içlerinde zararlı olanlar da bulunmaktadır. Karınca ilaçlama fiyatlarını, karınca ilaçlama servisimiziarayarak bilgi ala bilirsiniz. Karınca ilaçlama fiyatlara alana ve ortama göre farklılık göstermektedir.

KARINCALAR NASIL BESLENİR?

Evlerimize giren karıncalar öncelikle şekerli olan gıdalara yönelirler. Kırıntılar, ölmüş böcekler, yağ ve benzeri maddeleri tüketirler. Hem etçil hem de otçuldur karıncalar. Sayıları fazlaysa uçamayan bir kuşu, kertenkeleyi de yiye bilirler. Karınca türleri‘ni biliyor musunuz?

Comments are closed.