karınca ilaçlama gerekli mi?

hamam böceği ilaçlama
Hamam böceği nasıl zarar verir?
11 Temmuz 2017
karınca ilaçlama
Karıncalar nereye saklanır?
11 Temmuz 2017

karınca ilaçlama gerekli mi?

karınca ilaçlama

Tehlike anında ya da etrafta başka besin bulma olanağı olmadığında insanları ısıran karıncalar, hemen her alanda görülebilme ve her türlü besine ulaşabilme özelliği ile insan sağlığı açısından risk teşkil eden haşereler arasındadır. Birçok farklı alanda bulunabilen karıncalar tasdikleri mikroorganizmalar ile birçok bulaşıcı hastalığa neden olabilmektedirler. Genel olarak insan ısırma eğilimi olmayan karıncalar, aç kaldığında insanları dişler ve hatta ısırdığı yeri kanatabilecek kadar güçlüdürler.

Efor karınca ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

karınca

Bazı türleri insanlar üzerinde dolaştıkları zaman alerjik reaksiyonlara sebep olur. Bulunduğu her türlü ortamdan mikrop bulaştıra bilme ve hastalık yayabilme riski yüksek olan bu haşere türü ile kesinlikle etkin biçimde mücadele edilmelidir. Karıncalar nereye saklanır?

Comments are closed.