Efor Böcek İlaçlama

Karınca İlaçlama aşamaları

Karınca ilaçlama, en kolay mücadele türlerinden biridir. Sıvı ve toz ilaçlar kullanılarak karıncaları kontrol altına almak mümkündür.En fazla mutfakta karşılaştığımız bu böceklerle uğraşmadan en kolay ve güvenle kontrol altına alınması için böcek ilaçlama işlemlerinin kurumsal firmalar aracılığı ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu küçük canlılar evin her köşesine çok ama çok kısa bir süre içinde yayılabilir ve bir karınca istilası başlatabilirler.

Evde Karınca İle Mücadele

Evde en çok görülüp fazla umursanmayan bu küçük böcekler aslında evimizin her köşesine mikrop taşımaktadır ufak diye önemsemediğimiz bu böcekler her türlü deliğe giren yuvalarına kırıntılar taşıyan böceklerdir ve evimize de girdikleri yerdeki mikropları yayarlar.  Böcek haşere ve kemirgenlere karşı olduğu gibi karınca ilaçlamada da etkili yöntemlerle başarısını kanıtlayan Efor İlaçlama sizlere en doğru şekilde hizmet sunmaktadır.

karınca ilaçlama

Karınca İlaçlama Fiyatları

Karıncalar sürekli toplu hareket eden canlılardır. Hızlı çalışan karıncaların çoğalmaları de oldukça hızlıdır. Bu nedenle kısa sürede karıncalarla sarılmış bir yaşam alanı ile karşılaşmamak için karıncaları etkisiz bırakmalısınız. Karınca ilaçlama fiyatları,

  • Karıncanın yoğunluğu
  • Yayıldığı alanın metrekaresi
  • Uygulama sırasında kullanılan ilaç miktarı

Özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Karıncalardan kurtulmak için yıllardır sektörde hizmet veren şirketimizi arayabilirsiniz.  Teşvikiye ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest