Kağıthane İlaçlama – Efor Böcek İlaçlama

Kağıthane İlaçlama

Güngören İlaçlama
11 Temmuz 2017
Kartal İlaçlama
11 Temmuz 2017

Kağıthane İlaçlama

kağıthane ilaçlama

kağıthane ilaçlama

Kâğıthane, İstanbul’un Avrupa yakasında bir ilçesidir. Doğusunda Beşiktaş ilçesine bağlı Levent sırtları, batısında Eyüp ilçesine bağlı Alibeyköy semti, kuzeyinde Şişli ilçesine bağlı Ayazağa köyü, güneyinde Silahtarağa semtleri ile çevrilidir.Arazi yapısı engebeli olup, dere ve vadilerden oluşmaktadır. Bu bölgeler yerleşim alanı olarak kullanılmaktadır.

Efor ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

kağıthane

Kağıthane genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu, kırkayak, tespih böceği,  güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. bütün böceklere ilaçlama hizmeti veriyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Kartal ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Comments are closed.