Efor Böcek İlaçlama

İksir İlaçlama olarak yaşam standardınızın daha iyi olması ve hijyenik mekanlar sağlamak için profesyonel çözümler üretiyoruz. Böceklerin neden olduğu hastalıklar aslında farkında olmadığımız için hem maddi hemde sağlık yönünden oldukça fazladır. Evde bebek, yaşlı ve hasta insanlar ile evcil hayvanların olması gibi durumlarda son derece hassas davranmak, sağlıklı ilaçlama yöntemleri kullanmak esastır. Böcek İlaçlama uzman ilaçlama firmalarının bilinçli yöntem ve ruhsatlı haşere ilaçları kullanarak yapması gereken önemli bir hizmettir. Ucuz ilaçlama adı altında sağlıksız yöntem ve böcek ilaçları kullanılması insan sağlığına en büyük tehdittir. Profesyonel destek alınması gerekir.

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

İşyeri İlaçlama

İşyeri İlaçlama

Site İlaçlama

Site İlaçlama

Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Restoran İlaçlama

Restoran İlaçlama

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Yat İlaçlama

Yat İlaçlama

Filo İlaçlama

Filo İlaçlama

İlaçlama Nedir Böcek İlaçlamada Hedeflenen Asıl Amaç

Böcek İlaçlama bir mekanın yada bir alanın tüm zararlı türlerine karşı değişik yöntem ve farklı ilaçlar kullanılarak haşerelerden arındırılma işlemidir. zararlı haşereler yaşam alanlarına girerek, başta gıdalarımız olmak üzere hem mekanı kirletir hemde sağlığımızı çeşitli şekilde tehdit eder. Ev ilaçlama, apartman ve site ilaçlama, okul ilaçlama, bahçe ilaçlama, işyeri ve ofis ilaçlama, otel ilaçlama, fabrika ve konteyner ilaçlama, yat ve araç filosu ilaçlama gibi pek çok alanda yürüyen ve uçan haşerelere karşı ilaçlama servisi verilmektedir.

Hangi Böcek Türleri İçin İlaçlama Yapılmaktadır.

Kapalı alanlar ile açık bölgelerde pek çok haşere çeşidi gerek bitkilere, gerek insanlar ve eşyalarına değişik şekilde zarar verir. Bahçede görülen böcek türleri yaşam alanları ve iş yerlerinde görülen böceklere oranla daha fazla olur. Ancak genel böcek ilaçlaması yapılan belli başlı bazı böcekleri kısaca sıralayacak olursak şunlardır. Hamam böceği, pire, akrep, kene, kertenkele, kalorifer böceği, gümüş böceği, tahta kurusu, ağaç kurdu, salyangoz, kulağa kaçan, karınca, güve, kuş biti, toz akarı, güve, kitap biti, tespih böceği ve ismini sayamadığımız diğer pek çok zararlı konut ve işletmelerin istenmeyen davetsiz misafirleridir. Bunlar ancak İlaçlama ile önlenebilmektedir.

Telefon Numaralarımız

İxir İletişim

Hamam Böceği

Hamam Böceği

Pire

Pire

Tahtakurusu

Tahtakurusu

Akrep

Akrep

Kertenkele

Kertenkele

Tahta Kurdu

Tahta Kurdu

Güve

Güve

Tatarcık

Tatarcık

Gümüş Böceği

Gümüş Böceği

Fare

Fare

Çıyan

Çıyan

Kene

Kene

Tesbih Böceği

Tesbih Böceği

Arı

Arı

Karınca

Karınca
Konut İlaçlama Çözümleri

İlaçlama Yöntemleri Nelerdir

Yaşam alanlarına sızarak insan sağlığını olumsuz etkileyen haşereler ile mücadele için değişik İlaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. özellikle bazı zor kontrol altına alınan böcekler ile mücadele için doğru ilaçlama teknikleri kullanmak sonuç için şarttır. Başlıca böcek ilaçlama şekilleri spreyli yöntem, sisleme yöntem ve jel böcek yemleri ile bazı böceklere karşı ilaçlama servisi verilmektedir. Ayrıca kemirgen ve fare türleri için fare ilaçları ve istasyonlu fare mücadelesi yapılmaktadır. Böcekler ile mücadele için en etkili böcek ilaçları kullanılması en önemli etkenlerden en başta geleni olarak titizlikle uyulmalıdır.

Pin It on Pinterest