Efor Böcek İlaçlama

İlaçlama Firmaları

Böcek İlaçlama Firmaları

Efor böcek İlaçlama firması İstanbul’un tüm ilçelerinde böcek,kemirgen ve bütün böcek türlerine ilaçlama yaparak size sağlıklı yaşam sunuyor ve sizi rahatsız eden böcekleri yok ediyoruz.Firmamızı arayarak 7\24 hizmet ve destek alabilirsiniz. Size Efor böcek ilaçlama firmamız tarafından yapılan böcek ilaçlama firmaları uygulamaları hakkında bilgi verecek olursak en önemli ve büyük operasyonlarda kullanılan kokulu ilaçlama uygulamasından bahsetmek isteriz.

Kokulu İlaçlama

Kabukları sağlam ve yok edilmesi çok zor olan bu böcekleri ilaçlama da kullanılan yöntemdir.İlaçtaki ağır koku böcekleri rahatsız edecek ve yuvalarından çıkaracak yok etme işlemine geçmiş olacaktır. Yapılan kokulu ilaçlama da sizin ilaçlama yapılan ortamda durmamanız gerekmektedir. Ortamın kapalı bir şekilde beklemesi gerekmektedir bu süre 1 gün olursa çok daha etkili olacaktır.

ilaçlama firmaları

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama yöntemi ise insanları hiçbir şekilde rahatsız edecek koku bulunmamalıdır. Bu ilaçlama süresinde evden ayrılmak gerekmez ya da kapalı bekletmek. Fakat ilacın etkisi azalmasın kaybolmasın diye 3 gün gibi bir süre temizlik yapılmamalıdır.

Jel İlaçlama

Hamam böceklerinin az olduğu alanlarda kullanılır ve çok büyük bir etkiye sahip olan ilaçlama yöntemidir. Jel kıvamında hazırlanan ilaç tabancası yardımıyla kapı ve pencere pervazlarına, duvar çatlaklarına sıkılır. Fare ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest