Efor Böcek İlaçlama

Hamam böceklerinin garantili ilaçlanması

hamam böceği ilaçlama

Evlerde görülen zararlı böcekler arasında en sık görülen ve evleri kısa sürede istila eden hamam böceklerini yok edilmesi için hamam böceği ilaçlama yaptırmak gerekir. Karanlık ve nemli yerlerde sıcak ortamlarda çok fazla görülen hamam böceği türleri tür ve renkleri değişik olsa da hemen hepsi ortak özelliklere sahiptirler. böcek ilaçlama yaptırırken bu böceklerin yuvaların imha eden ilaçlar kullanılmalı ayrıca böcek yumurtalarının etkisiz hale gelmesini sağlayacak uzun süre etkili aktif madde içermelidir. Evde hamam böceği ilaçlama sağlık açısından çok önemli olduğu kadar ortamın hijyenini sağlamak içinde gereklidir. Hamam böceği ilaçlama servisleri hamam böceklerinin evlerden sökülüp atılması için en geçerli yöntemleri kullanarak sağlıklı ve profesyonel bir uygulama  yapılmalı evde yuvalan hamam böceklerine karşı ani öldürücü etkili yakıcı ve çıkarıcı özellikte aktif maddeler içeren düşürücü özellikte hamam böceği ilaçlama uygulaması yapılarak hamam böcekleri evlerden yok edilmelidir.

Hamam böceği ilaçlama böcek yumurtalarına işlermi?

Hamam böcekleri bilinen böcek türleri içinde en hızlı üreyen ve ölürken bile yumurta bırakabilen bir özelliğe sahip olup yapılan hamam böceği ilaçlama çok etkili ve profesyonel olarak uygulanmalı kullanılan hamam böceği ilaçları uzun süre kalıcı etkiye sahip olup böcek yumurtalarına işlemeyen ilacın kalıcı etkisi sayesinde yumurtadan çıkan böcekler hamam böceği ilaçlama için yapılan ilacın kalıcı etkisi ile imha edilmelidir. Pek çok ilaçlama firması böcek ilaçlarının yumurtalara etki etmediğini 15 gün sonra ikinci bir ilaçlama yaptırılması gerektiğini belirterek tek ilaçlama ile böceklerin bitmeyeceğini müşterilerine söyleyerek iki ilaçlama ile böceklerin yok edileceğini aksi takdirde bitmeyeceğini söyleyerek daha ilk andan itibaren çift ilaçlamayı şart koşarlar. Hamam böceği ilaçlama kaliteli ve bilinçli yapılırsa tek ilaçlama ile ortamdaki böcekler imha edilir. Kaliteli ve özel içerikli hamam böceği ilacı böcek yumurtasına işlemese bile uygulanan yüzeyde kalıcı olduğu için yumurtadan çıkan böcekler ölecek ve ilacın kalıcılığı bu yavru böcekleri imha edecektir.

hamam böceği nasıl çoğalır

En etkili hamam böceği ilaçlama yöntemi hangisidir?

Hamam böcekleri ev içine atık su boruları, havalandırmalar, mutfak banyo giderler ve kapı altları gibi pek çok yerden girerler  bu nedenle hamam böceği ilaçlama hem ani öldürücü hemde kalıcı etkiye sahip çok kaliteli haşere kontrol ilaçları kullanılarak yapılmalı evde kapı pervazlar, dolap arkalar, süpürgelik ve duvar çatlakları gibi yerlere yuvalanan böcekler yakıcı özelliği bulunan kokulu hamam böceği ilaçlama yapılarak çok kısa sürede imha edilebilmektedir. Jel hamam böceği ilaçlama ile kokusuz ilaçlama uygulaması kokulu ilaç kadar geniş kullanım alanına sahip olmayıp ortamdaki böcekleri yavaş öldürmekte bu pak çok insan için hiçte istenmeyen bir özellikte olduğu için bir an önce evdeki hamam böceklerinden kurtulmak için çok daha etkili olan sisleme hamam böceği ilaçlama yöntemini istemektedir. Hamam böceği mücadele yöntemleri içinde genel böcek öldürücü kokulu yöntem en fazla talep gören bir hamam böceği ilaçlama yöntemi olup jel böcek ilacı da hem temizlik gerektirmemesi hemde böceklere yumurta bıraktırmaması nedeni ile tercih edilmektedir.

hamam böceği ilaçlama servisi

Garantili hamam böceği ilaçlama

Haşere ilaçlama servisleri ilaçlama öncesi garantili ilaçlama yaptıklarını söylemesine rağmen özellikle zor ölen böcekler ve hamam böceği ilaçlama uygulamalarında yeterli sonuç alınamaması nedeni ile ikinci bir ilaçlama gerekli deyip verdikleri garantiyi çeşitli nedenler ile geçersiz kılamaya çalışır bu hiçte doğru bir yaklaşım olmayıp insanların güvenini zedeler. Efor ilaçlama olarak profesyonel hamam böceği ilaçlama hizmetleri veriyoruz bazı ilaçlama yapan servisler gibi bir sene garanti veriyoruz diyerek insanları yanılma yoluna gitmeden doğru ve anlaşılır bilgiler vererek garantili hamam böceği ilaçlama yapmaktayız. Garantili ilaçlama nasıl olur öncelikle bir ilaçlamanın garantili olduğuna ilk kanıt evdeki böceklerin tamamen yok olması ve bir hafta 10 gün sonra böceklerin yeniden ortada dolaşmaması gerekir. Hamam böceği ilaçlama ve diğer ilaçlama türleri için bu böyledir bir sene garanti kısmen doğru olabilir ancak hiç bir ilaç bir yıl kalıcı etki göstermez bazı böcekler için ilacın etkisi 1 yıl kadar olsa da bazıları için 3 ile 6 ay arasında değişir. Ancak edindiğimiz tecrübeler bize yaptığımız pek çok hamam böceği ilaçlama ve haşere ilaçlamanın 2 yada 3 yıl kadar etkili olduğunu müşterilerimizde öğrenmekteyiz. Evdeki karıncalardan kurtulmak istiyor musunuz?

Pin It on Pinterest