Hamam böceği nasıl zarar verir?

gümüş böceği ilaçlama
Gümüş böceğinin verdiği zararlar
11 Temmuz 2017
karınca ilaçlama gerekli mi?
11 Temmuz 2017

Hamam böceği nasıl zarar verir?

hamam böceği ilaçlama

hamam böceği ilaçlama

Hamam böcekleri insanlara farklı zararlar verir. Bu böceklerin en büyük zararı insana hastalık bulaştırmasıdır. Bu böcekler ev ve iş yerlerinde açıkta bırakılan her türlü sebze, meyve ve yemeklerden yerler. Hamam böcekleri beslenirken besinler üzerinde kalan dışkı salya ve yumurtaları ile insanlara birçok hastalık ve mikrop bulaşır. Ayrıca bunlar yemekleri bozması ve elbiseleri kemirmesi bakımından da insana oldukça fazla miktarda zarar verir.

Efor  hamam böceği ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

hamam böceği

Hamam böcekleri ev ortamında genellikle gece görünür gündüzleri de kenar kuytu kısımlarda saklanırlar. Bu böcekler insanları sokmaması ve insanları kemirmesinden dolayı genellikle zararsız görünürler. Fakat günümüzde birçok hastalığın insanlara bulaşmasına sebep bu canlılardır. Hamam böceği insanı ısırmadığı için zararsız bilinse de aslında hamam böceği insanlar için çok tehlikelidir.  Hamam böceği ne yer ?

Comments are closed.