Hamam böceği ilaçlama metotları

gümüş böceği ilaçlama
Gümüş böceği ilaçlama fiyatları
12 Temmuz 2017
kene ilaçlama
Kenelerin çoğalması
12 Temmuz 2017

Hamam böceği ilaçlama metotları

hamam böceği ilaçlama

Kokulu hamam böceği ilaçlama:

20 – 25 sene önce ilaçların teknolojik özellikleri günümüzdeki kadar iyi değildi ve o zamanki ilaçların çoğu uygulandıktan sonra, ortamda koku bırakırdı. Bunun sebebi ilaçların formülasyonu ile ilgiliydi. Zaman geçtikçe ve ilaç teknolojisi ilerledikçe, ortamda hiç koku bırakmayan ilaçlar fazlalaşmaya başladı. Günümüzde insanların yaşam alanlarında kullanılan sprey ilaçların %90’ ı kokusuz ilaçlardır.

Efor hamam böceği ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

hamam böceği

Kokusuz hamam böceği ilaçlama

Bu böcek ilaçları, ilaçlanan ortamda ağır bir koku bırakmazlar, çok hafif bir koku olabilir. Koku ve solunum ile etki etmezler. Böceğin ölmesi için temas etmesi gereklidir. Birçok merdiven altı firmalar kokusuz ilaç yerine hiç ilaç kullanmadan su bile sıkan firmalara rastlanabilmektedir. Kenelerin çoğalması hakkında neler biliyorsunuz?

Comments are closed.