Efor ilaçlama eğitimli 20 seneyi aşkındır sizlere hizmet vermekte olan bir böcek ilaçlama firmasıdır. Firmamız, Türkiye de haşere ve böcek ilaçlaması konusunda kullanılan ilaçları analiz ederek müşterilerine sunmaktadır. Efor ilaçlama şirketinin kullanmakta olduğu ilaçlar insan sağlığına zararı olmayan ilaçlar olup, bünyemizde çalışan uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Günün her saati İstanbul'un bir çok bölgesinde böcek ilaçlama hizmeti veren Efor ilaçlama, müşterilerine kemirgenlerden ve haşerelerden korunmalarını vaad etmektedir.

Kalite anlayışımız

Efor ilaçlama, kaliteli, insan sağlığını koruyan anlayışı ile her ilaçlama alanında garantili şekilde , etkili böcek ilaçları ile profesyonel şekilde böcek ilaçlama yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini önceliğimiz olup ve bu ölçekte kaliteli haşere mücadelesi sağlayan Efor ilaçlama, insan sağlığı açısından hiçbir tehlike dahilinde olmayan böcek ilaçları ile başarılı bir şekilde işlem yaparak, zararlı canlılara karşı net çözüm sağlar.

İlaçlama Yöntemlerimiz

Sıvı haşere ilaçları ile olduğu gibi, katı ve jel böcek ilaçlama yöntemleriyle de işlem yapabilen kurumumuz; iş yeri, ofis, ev, bina, bodrum, atölye ve fabrika başta olmak üzere her alanda uygulama yapabilmektedir. Sıcak havalarda böcek ilaçlama taleplerinin çoğalması ve can sıkıcı canlıların birçok yerde görülmeye başlanması, işlem yapılması amacıyla ilaçlama sayısını da etkilemiştir. En etkili ilaçlama yöntemlerini uygulayan Efor ilaçlama firması, haşereler ve böcek ile mücadele alanında ilklerden olmayı sürdürmektedir.

Ekibimiz

Efor ilaçlama; Haşereler hakkında tüm bilgilere sahip olan böcek ilaçlama elemanları ile en kısa sürede garantili olarak böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Efor ilaçlama şirketi, bünyesindeki ekip arkadaşların gelişimine destek olmaktadır.

İlaçlama Fiyatlarımız

Efor ilaçlama şirketi, haşere ve kemirgenlerin sağlık açısından ne kadar titiz bir konu olduğunu bilip, ilaçlama servisinden herkesin yararlanabilmesi için ekonomik ve uygun ilaçlama fiyatları ile uygulama yapmaktadır. Zararlı canlılara karşı en kısa sürede çözüm veren yöntemler kullanan; açık ve kapalı alanlarda ekonomik böcek ilaçlama bütçe ve fiyatlandırma sunan Efor ilaçlama 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.