Efor Böcek İlaçlama

Güve ilaçlama

güve ilaçlama

Apartman ve ev içlerinde yaşayan zamanla insanların gıdalarına ve sağlığına zarar veren böceklerden bir olan güve ilaçlama şekli gerek kokulu gerek kokusuz güve ilaçları kullanılarak yapılabilen bir zararlı türüdür. İstanbul güve mücadele olarak tahıl güvesi, elbise güvesi gibi insanların en çok zarara uğradığı güve çeşitlerinin ortamdan yok edilmesi için ev ve iş yerlerinde güveleri imha amaçlı güve böceği ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Güveler kelebeğe benzeyen yönleri ile pek çok insan tarafından kelebek ile karıştırılır evlerde özellikle mutfaklar ve gardrop gibi alanlarda görülen ve insanlara zarar veren güve çeşitleri için en etkili güve ilaçlama şekli hiç kuşkusuz kokulu güve ilaçlama yöntemidir. Güve kelebeği larva halinde iken beyaz bir kurtçuk şeklinde olup erginleştiği zaman uçmaya başlar. Apartmanda güve ilaçlama yapılırken güvelerin saklandığı alanlar iyi tespit edilmeli ve güvelerin saklandığı bölgeler etkili bir şekilde güve ilaçlamasından geçirilmelidir. Ev güveleri zararsız gibi görünse de kumaş ve kuru gıdalar için tehdit olup yoğun olarak üreyerek mekana dağıldıkları zaman insanlar üzerinde son derece rahatsız eden özellikleri mevcuttur.

Güve ilaçlama en etkili nasıl yapılır?

En etkili güve ilaçlama şekli genel böcek ilaçlama yöntemi olarak ta bilinen kokulu ve sisleme şeklinde güve ilaçlama yöntemi olup hem ani etkisi hemde ortamda uzun süre kalıcı etkisi nedeni ile güvelerin evlerden sökülüp atılması için çok etkili bir uygulama türüdür. Kokusuz güve ilaçlama daha kapsamı dar olan bir tür olup kalabalık ortamlar ve eşyaların aralarına saklanan güve çeşitleri için tam olarak yeterli olmayabilir bu nedenle yoğun güve şikayeti yaşanan konutlar ile dolap ve ulaşılması zor yerlerde saklanan güveler için yuvalarından çıkarıp imha eden güve ilaçlama şekli olan sisleme güve mücadelesi yaz geçilemeyen çok üstün performansa sahip bir yöntem biçimidir.

güvelerin yok edilmesi

Güve ilaçlaması kime yaptırılmalıdır?

İnsan sağlığının en önemli öncelik olduğunu düşünerek gerek güve ilaçlama servisi ve gerek diğer böcek türlerinin yok edilmesi için seçilecek ilaçlama hizmetleri hiç şüphesiz bilinçli ve deneyimli böcek ilaçlaması yapan profesyonel haşere mücadele ekipleri içinden titizlikle seçilmelidir. Garantili güve kontrol hizmetleri sunan efor ilaçlama servisleri sizlerin yaşam alanlarınızda rahatsızlık oluşturan her çeşit güve ile sağlıklı ve en etkili haşere ilaçları ile böcek kontrol hizmeti sunmaktadır. Güvelerin yok edilmesi ucuz ve kalitesiz ilaçlar yerine kaliteli ve halk sağlığı alanında ruhsatlı böcek ilaçlarından seçilerek evde güve mücadelesi yaptırılmalı bilinçsiz ve ucuz ilaçlama yaptırmanın haşere sorunlarını yok etmede pekte doğru bir yol olmadığı iyi bilinmelidir.

Güveler nasıl yok edilir?

Güveleri yok etmenin yolu doğru ilaçlama şeklini uygulamak ve en etkili güve kontrol yöntemini seçerek mekandaki güvelerin saklandıkları alanlardan dışarı çıkarılarak çok çabuk ve kalıcı bir biçimde kontrol altına alınması ile mümkündür. Güvelerin kökünü kurutmak için kokulu ve sisleme yöntemi tercih edilerek ilacın yakıcı ve ani imha özelliği sayesinde saklanan güveler yuvalarından çıkarılıp ani bir biçimde imha edilir. Kokusuz güve ilaçları ile uygulama yaptırmak kısmen az miktarda görülen güveler için yeterli olsa da eşyaların arasına mobilya ve beyaz eşyaların arkasına saklanan ve duvar aralarında yuva yapan güve zararlısı için pekte etkili olmaz. Profesyonel güve ilaçlama şirketi olarak sizlerin güve şikayetlerinizi tek ilaçlama uygulaması ile yok edip bir daha canınızı sıkmalarına fırsat vermeden kalıcı ve etkili bir şekilde güve ilaçlama uygulamaları yapıyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Pire ilaçlama nasıl yapılır?

Pin It on Pinterest