Efor Böcek İlaçlama

Gümüşçünlerin ilaçlanması

gümüş böceği ilaçlama

Nemli ve karanlık ortamlarda gizlenen gri renkli yumuşak vücutlu küçük bir böcek olup evlerde sık görünür. Gümüş böceği ilaçlama nemli ortamlarda oluşan ve çok çabuk üreyebilme kapasitesine sahip olan nem böcekleri olarak ta bilinen bu böcekler için önemli olup insanların gıdaları ve eşyaları arasında dolaşarak pisliklerini bırakan bu böceklerin ortamdan sökülüp atılması için evde gümüş böceği ilaçlama yaptırmak kesinlikle gereklidir. Gümüş böcekleri farklı renk ve boyda olup genellikle ev içlerine yerleştikleri zaman süpürgelik ve parke aralarına, kapı pervazları arasına girdikleri gibi banyo ve mutfak dolaplarınn altları içleri koltuk araları gibi çok geniş bir saklanma ve yaşama alanları bulup evin tamamına yayılırlar. Gümüş böceği kontrol bu böceklerin kesin olarak yok edilebilmesi için etkin ve çok geniş alanlara ulaşan etkiye sahip kokulu yada kokusuz gümüş böceği ilaçları kullanarak bu küçük haşerelerin önlenebilmesi için en etkili gümüş böceği mücadelesi yöntemlerini kullanarak mücadele yapmalıdır.

Gümüş böceği ilaçlama ne zaman yapılmalıdır?

Apartman ve evlerde görülen gümüşcük böceği de denen gümüşçün böcekleri ile erken mücadele önemli olup daha ilk görüldükleri anda kokusuz gümüş böceği ilaçlama yöntemi ile evde ilaçlama yaptırarak bu böcekler önlenebilir. Her tarafa yayıldıktan sonra daha sorunlu hale gelen bu böceklerin yok edilmesi her tarafa yayıldıkları zaman ancak kokulu gümüş böceği ilaçlama yaptırılarak mümkün olabilmekte bu ise insanlar için bir hayli yorucu olabilmektedir. Gümüş böceği kontrol zamanı olarak en uygun dönemler tüm böcek türlerinde olduğu gibi bahar ayları ile yaz dönemlerinin başlangıç zamanı olup eve girip üreyen gümüş böceklerini imha etmek için senenin her hangi bir ayında yok edici özellikte ilaçlar ile garantili gümüş böceği ilaçlama yaptırılabilir. Sıcak yaz aylarında daha sık karşılaşılan gümüş renkli böcekler için spreyleme gümüş böceği imha yapılabildiği gibi daha geniş kullanım amacı olan ve tüm haşerelere karşı yüksek etkisi ile bilinen sisleme şeklinde gümüş böceği ilaçlama yaptırılarak ta nem böcekler kolayca imha edilip sorun ortadan kaldırılabilir.

gümüş böceğini öldüren ilaçlar
gümüş böceği imhası

Gümüş böceği tek seferde yok edilebilir mi?

Pek çok ilaçlama servisi böcekler için yumurta bırakmaları nedeni ile 15 gün sonra ikinci bir ilaçlama yaptırmak gerekli gümüş böceği ilaçlama içinde ikinci bir ilaçlama yaptırmanın şart olduğunu söylese de biz uyguladığımız yöntem ve kullandığımız çok kaliteli haşere ilaçları nedeni ile ikinci defa gümüş böceği ilaçlama yada diğer böcekler için pek gerek olmadığını gönül rahatlığı içinde söyleyebiliriz. En zor ölen zararlı türleri arasında kertenkele ve toz böcekleri ağaç kurdu ve tahta kuruları gelir efor ilaçlama olarak bu haşereleri bile tek ilaçlama ile kontrol altına alıyoruz. Gümüş böceği mücadelesi doğru bir şekilde ve kullanılan ilacın aktif maddesi doğru seçilerek yapılırsa tek seferde imha edilerek sorun olmaktan çıkar. Sizde en etkili böcek ilaçlama yöntemlerini kullanarak piyasa koşullarının üzerinde özel içerikli kaliteli haşere ilaçları kullanan ekiplerimizden ilaçlama talebinde bulunup hiç bitmez sandığınız böceklerden kurtulabilir başta gümüş böceği ilaçlama olmak üzere her çeşit böcek şikayetlerinden kolayca kurtulabilirsiniz. Tahta kurusu ilaçlama nasıl olur?

Pin It on Pinterest