Gümüş böcekleri hakkında

Fabrika İlaçlama ve Önemi
29 Haziran 2017
kene ilaçlama
Kene İlaçlama ve önemi
29 Haziran 2017
gümüş böceği ilaçlama

gümüş böceği ilaçlama

Gümüş böceği diğer bir adı gümüşçün böceği olan bu böcek türü gece ve gündüzleri çok hızlı hareket etmektedir. Gizlidirler ve bir istila olayının ciddiyeti, üstel büyümeye izin veren uzun zaman boyunca fark edilmeyebilir. gümüşçün hızlı bir şekilde çoğalmaktadır.
Gümüş böceği, zararları ve beslenme alışkanlıkları, çoğu zaman kağıtları, giysileri ve duvar kağıdını yok ediyorlar. Genellikle kağıt ve keten kaynaklarındaki koyu, nemli bölgeleri tercih edipenfestasyonları mutfaklarda, çamaşır odalarında, banyolarda, çatı katında ve bodrum katlarında bulunabilir.

Gümüş böceği, neredeyse her ortamda hayatta kalabilir, ancak yüksek nemli çevreleri tercih eder. Nimf nemli bölgelerde daha hızlı gelişir. Bu sebeple, bir istila olayını önlemenin en iyi yollarından biri nemi kontrol etmektir. merdiven altlarında, havalandırma kanallarında boru giderleri ve banyo kabin altlarını tercih etmektedir. çeşitli gıdalar tüketir ve sıkı temizlik uygulamaları potansiyel beslenme alanlarını sınırlandırarak popülasyon oluşmasına yardımcı olabilir.

gümüş böceği ilaçlama

Bununla birlikte, eviniz zaten bir gümüş böceği popülasyonuna ev sahipliği yapıyorsa, özelleştirilmiş bir yaklaşım yaratabilen bir uzman bir gümüş böceği ilaçlama firması ile temasa geçilmesi şarttır. Mağazalarda satılan tuzaklar ve böcek öldürücüleri bireysel uygulama ile birkaç böcekleri öldürecek ve tüm bir istila yok olmayacaktır.
Gümüş böceği enfestasyonları uzman bir ilaçlama gerektirir. Böcek ilaçlama İstanbul böcek kontrol uzmanınız, evinizdeki durumu değerlendirebilir ve özel sorununuz için yok edilmenin en etkili yöntemlerini belirleyebilir.  Kene İlaçlama yöntemi nedir?

Comments are closed.