Gümüş böceğine tuzaklar

çıyan ısırması
Çıyan ısırması
10 Temmuz 2017
Gümüş böceği ısırır mı?
10 Temmuz 2017

Gümüş böceğine tuzaklar

gümüş böceğine tuzaklar

Nerede saklandıklarını bulun

Gümüş böcekleri gece harekete geçen böceklerdir. Gün içinde onlarla karşılaşma ihtimaliniz çok düşüktür. Büyük ihtimalle bıraktıkları izler sayesinde onlardan haberdar olacaksınız. Nemli, karanlık alanları kontrol edin ve karabibere benzeyen dışkılarını araştırın. Duvar kağıtları, kitaplarınız, tahıl ambalajları ve karton malzemeleri kontrol edin. Küçük delikler ve sarı delikler de gümüş böceğinin varlığına işarettir.

Efor gümüş böceği ilaçlama firmamız evinizde,çalışma yerlerinizde ve bütün yerlerde sizlere en güvenilir ilaçlama  hizmeti verip sizleri böceklerden kurtarıyor.7/24 ilaçlama hizmetlerimiz ile size destek vermek için hazırız. Efor ilaçlama şirketimiz profesyonel ve tecrübeli personelleriyle böcek ilaçlama hizmeti vererek sorunu kesinlikle çözmektedir.

gümüş böceği

El yapımı tuzaklar kurun

Bir cam kavanoz veya başka bir kap alın. Bir bant ile cam kavanozun dışını sarın. Böylece gümüş böceği kavanoza tırmanabilir. Bu kabın içine biraz su ve biraz da ekmek koyun. Gece saatlerinde kavanozu gümüş böceğinin yaşadığını düşündüğünüz bölgelere yerleştirin. Gümüş böceği bant sayesinde kavanoza tırmanacak fakat geri çıkmak için oldukça kaygan bir zeminle karşılaşacaktır. Bu tuzak en çok kullanılan gümüş böceği tuzaklarının başında gelir. Gümüş böceği ısırır mı?

Comments are closed.