Efor Böcek İlaçlama

Gümüş böceği mücadele uygulamaları

Gümüş böcekleri bir başka adıyla balık böcekleri, ülkemizde oldukça fazla sayıda bulunmaktadırlar. Gerek beslenme şekilleri gerek renkleri ile gümüş böcekleri diğer haşerelerden oldukça farklıdır ve özellikle evlerde en çok şikayet edilen böceklerdendir. Bu nedenle de evdeki böcekten kurtulmanın yolları konusunda balık böcekleri için çok farklı yöntemler denenmiştir.

Efor gümüş böceği ilaçlama firmamız evinizde,çalışma yerlerinizde ve bütün yerlerde sizlere en güvenilir ilaçlama  hizmeti verip sizleri böceklerden kurtarıyor.7/24 ilaçlama hizmetlerimiz ile size destek vermek için hazırız. Efor ilaçlama şirketimiz profesyonel ve tecrübeli personelleriyle böcek ilaçlama hizmeti vererek sorunu kesinlikle çözmektedir.

gümüş böceği

Gümüş Böceği İle Mücadele

Gümüş böceği ile mücadele ederken yapılması gereken en önemli şey tabi ki vakit kaybetmeden ilaçlama servisi ile anlaşmaktır. Gümüş böceği ilaçlama işlemleri ile bu haşereden en garantili şekilde kurtulmanızı sağlayan Efor İlaçlama firmamız, senelerden beri verdiği hizmetlerle en lider konumdadır. Herkes tarafından bilinen özellikleri ile gümüş böcekleri,

  • Gri renkte, uzun ve ince, 2 adet anteni olan bir haşeredir. Oldukça hızlıdırlar ve boyları en az 1 cm kadar olabilmekte, en çok ise 5 cm kadar uzayabilmektedirler.

Karıncalar evde neden olurlar?

Pin It on Pinterest