Efor Böcek İlaçlama

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş Böceği İlaçlama

Nemli ve karanlık ortamlarda gizlenen gri renkli yumuşak vücutlu bir böcektir. Gümüş böceği küçük bir böcek olup evlerde sık görünür. Gümüş Böceği İlaçlama nemli ortamlarda oluşan ve çok çabuk üreyebilme kapasitesine sahip olan nem böcekleri için önleyici bir hizmettir. Banyo ve tuvalet böceği olarak ta bilinen bu böcekler için kokusuz ve kokulu ilaçlama şekilleri yapılabilir. Gümüş böcekleri ile mücadele önemli olup insanların gıdaları ve eşyaları arasında dolaşarak pisliklerini bırakan bu böceklerin ortamdan sökülüp atılması şarttır.

Gümüş böceklerinden kurtulmak için evde gümüş böceği ilaçlama yaptırmak kesinlikle gereklidir. Gümüş böcekleri farklı renk ve boyda olup genellikle ev içlerine yerleştikleri zaman süpürgelik ve parke aralarına, kapı pervazları arasına girdikleri için gündüz pek görünmez. Özellikle nemli ortamlar gibi bölgeleri çok severler. Banyo ve mutfak dolaplarının altları içleri koltuk araları gibi çok geniş bir saklanma ve yaşama alanları bulup evin tamamına yayılırlar.

Gümüş Böceğine Karşı Uygulanan İlaçlar

Gümüş böceği kontrol bu böceklerin kesin olarak yok edilebilmesi için değişik yöntem ve ilaçlar ile yapılabilir. Etkin ve çok geniş alanlara ulaşan etkiye sahip kokulu yada kokusuz gümüş böceği ilaçları kullanarak bu küçük haşerelerin önlenebilmesi mümkündür. Ancak bunun için en etkili gümüş böceği mücadelesi yöntemlerini kullanarak mücadele yapmalıdır. Ucuz gümüş böceği ilaçları ve etkisiz yöntemler ile rutubet ve nem böceklerini imha etmek mümkün değildir.

Sıvı özellikli böcek ilaçları daha çok konsantre şekilde olur. Suyla inceltilen böcek ilaçları böceğin çeşidine bağlı olarak spreyli yada dumanlama yöntemi kullanılarak uygulanabilir. Gümüş böcekleri ile mücadele için sıvı kokusuz ilaçlama şekli yada kokulu ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Ortamın özelliği ile böceklerin yoğunluğu bu konuda belirleyici olur. Gümüş Böceği İlaçlama Yöntemleri açık alanlar ile kapalı mekanlarda değişik şekilde yapılabilmektedir.

 Gümüş Böceği İlaçlama Ne Zaman Yapılmalıdır?

Apartman ve evlerde görülen gümüşcük böceği de denen gümüşçün böcekleri ile erken mücadele önemli olup daha ilk görüldükleri anda kokusuz gümüş böceği ilaçlama yöntemi ile evde ilaçlama yaptırarak bu böcekler önlenebilir. Her tarafa yayıldıktan sonra daha sorunlu hale gelen bu böceklerin yok edilmesi her tarafa yayıldıkları zaman ancak kokulu gümüş böceği ilaçlama yaptırılarak mümkün olabilmekte bu ise insanlar için bir hayli yorucu olabilmektedir.

Gümüş böceği kontrol zamanı olarak en uygun dönemler tüm böcek türlerinde olduğu gibi bahar ayları ile yaz dönemlerinin başlangıç zamanıdır. Eve girip üreyen gümüş böceklerini imha etmek için senenin her hangi bir ayında yok edici özellikte ilaçlar ile garantili Gümüş Böceği İlaçlama yaptırılabilir. Geniş kullanım amacı olan ve tüm haşerelere karşı yüksek etkisi ile bilinen sisleme şeklinde gümüş böceği ilaçlama yaptırılarak ta nem böcekler kolayca imha edilip sorun ortadan kaldırılabilir.

Böceksiz Mekanlar SağlıyoruzBöcek Türüne Öze İlaçlamaİnsan Sağlığına Zararsız İlaçlarProfesyonel Çözüm OrtağınızYaşam Alanlarınız Koruma AltındaEntegre Haşere Mücadele HizmetiUzman Ve Donanımlı EkipPeriyodik İlaçlama Servisi
Böceksiz Mekanlar Sağlıyoruz
Böcek Türüne Öze İlaçlama
İnsan Sağlığına Zararsız İlaçlar
Profesyonel Çözüm Ortağınız
Yaşam Alanlarınız Koruma Altında
Entegre Haşere Mücadele Hizmeti
Uzman Ve Donanımlı Ekip
Periyodik İlaçlama Servisi

Gümüş Böceği Tek Seferde Yok Edilebilir Mi?

Pek çok ilaçlama servisi böcekler için yumurta bırakmaları nedeni ile 15 gün sonra ikinci bir ilaçlama yaptırmak gerekli gümüş böceği ilaçlama içinde ikinci bir ilaçlama yaptırmanın şart olduğunu söylese de biz uyguladığımız yöntem ve kullandığımız çok kaliteli haşere ilaçları nedeni ile ikinci defa gümüş böceği ilaçlama yada diğer böcekler için pek gerek olmadığını gönül rahatlığı içinde söyleyebiliriz. En zor ölen zararlı türleri arasında kertenkele ve toz böcekleri ağaç kurdu ve tahta kuruları gelir.

Efor ilaçlama olarak bu haşereleri bile tek ilaçlama ile kontrol altına alıyoruz. Gümüş böceği mücadelesi doğru bir şekilde ve kullanılan ilacın aktif maddesi doğru seçilerek yapılırsa tek seferde imha edilerek sorun olmaktan çıkar. Sizde en etkili böcek ilaçlama yöntemlerini kullanarak piyasa koşullarının üzerinde özel içerikli kaliteli haşere ilaçları kullanan ekiplerimizden ilaçlama talebinde bulunup hiç bitmez sandığınız böceklerden kurtulabilir başta gümüş böceği ilaçlama olmak üzere her çeşit böcek şikayetlerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Pin It on Pinterest