Gaziosmanpaşa İlaçlama – Efor Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa İlaçlama

pireler nasıl yok edilir
Pireler nasıl yok edilir?
11 Temmuz 2017
Güngören İlaçlama
11 Temmuz 2017

Gaziosmanpaşa İlaçlama

gaziosmanpaşa ilaçlama

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un bir ilçesidir. İstanbul’un daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950’li yıllardan sonra gelişerek 1963 yılında da ilçe olmuştur. Gaziosmanpaşa’nın merkezine eski adıı Taşlıtarla idi. Gaziosmanpaşa, yüzölçümü bakımından İstanbul’un büyük ilçeleri arasındadır. Toplam alanı 3.500 hektardır. Merkezde 29 mahallesi, mücavir alanda 5 belde ve bu beldelere bağlı 12 mahallesi bunun yanında 5 tanede köyü vardır.

Efor ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu, kırkayak, tespih böceği,  güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. bütün böceklere ilaçlama hizmeti veriyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Güngören ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Comments are closed.