Efor Böcek İlaçlama

Farelerin özellikleri ve mücadelesi

fare ilaçlama

FARE İLE MÜCADELE

Fare canlıları tahıl ve benzeri yiyeceklerin olduğu bölgelerde daha çok görülen canlılardır.Genelde kanalizasyon gibi pis ortamlarda yuvalanıp bizlere gelen fareler bakteri pislik yuvasıdır. Temas yoluyla ya da bizim yaşadığımız bölgelere bıraktıklarıyla sağlık açısından büyük risk taşır bunun için bir ilaçlama şirketinden yardım almak en doğru yoldur.  Geçici ilaçlama yöntemleri ile farelerle baş edilmez onları yok etmek için bir ilaçlama firması ile görüşmek şarttır. Bu konuda kişilerin kendileri fareleri yok etme mücadelesine girdiği sıklıkla karşılaşılsa da böcek ilaçlama kişisel yollarla ilaçlama sorunu kökünden yok etmez belli bir süre tekrar edecektir.

FARE NE İLE BESLENİR?

Fareler yaz kış orta da olan hayvanlardır bu hayvanlar kemirgen türünde yer alır. Genelde bu fareler tahıl ile beslenirken kurtuluş yöntemi ise fare ilaçlama firması olarak çalışan işletmelerden yararlanmaktır.

Fare ilaçlama

Efor ilaçlama fare ilaçlama konusunda profesyonel personeli ile her türlü ilaçlama işlemlerinde en sağlıklı yöntemler ve en uygun fiyatlar önermektedir. Bireysel yöntemlerle fare zehirleme yöntemine giderek kendinize zaman ve maddi kayıplar yaşatıyorsunuz. Tamamen ruhsatlı ve endüstriyel ekipmanlarla mutlak memnuniyet ilkesi ile çalışmaktayız. Konusunda uzman personelimiz ile hangi fare mücadelesi nasıl verilir çok iyi biliyoruz. Sadece evde fare görüldüğünde değil her türlü alanda mutlak çözümler istiyorsanız bizi arayın.

FARELER EN ÇOK NEREDE BULUNUR?

Fareler cinslerine göre bir çok yerde bulunurlar fakat en çok bilineni ev fareleridir. Bu türler genel olarak tahıl ve diğer gıda ürünlerinin olduğu bölgeler de çokça bulunurlar. Çıyan ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest