Farelerin beslenmesi

akrep ilaçlaması ve firmalar
Akrep ilaçlaması ve firmalar
11 Temmuz 2017
Evdeki Fare Sorunu
11 Temmuz 2017

Farelerin beslenmesi

fare ilaçlama

fare ilaçlama

Fareler, her türlü insan ve hayvan gıdalarıyla beslenebildikleri gibi, ufak börtü böcek ve bazı türlerine bağlı olarak suda yaşayan canlılarla dahi beslenirler. Yine fare türüne göre bitkiler, meyve, sebzeler, ekin kökleri, yeşillikler ile beslenenleri de bulunmaktadır. Farelerin her türü insan sağlığı için tehlike demektir. Sağlığın yanı sıra maddi kayıplar da yaşanabileceği için bu canlılara karşı mutlaka önlem alınmalıdır.

Efor fare ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

fare

Her alanda lağım sularında, çöplüklerde de görülen fareler bu tür yerlerden evlere girdiklerinden insanlara temasları durumunda ya da etrafa bıraktıkları salya ya da pislikleri yoluyla birçok hastalığa neden olabilirler. Bunun yanı sıra kemirgen olmaları sebebiyle etraftaki eşyalara verdikleri zararlarla maddi kayıplara da sebep olurlar. Evde ki fare sorunu hakkında neler biliyorsunuz?

Comments are closed.