akrep sokması
Akrep sokmasının tedavisi
12 Temmuz 2017
Fareler ve zararları
12 Temmuz 2017

Fare üreme

fare ilaçlama

fare ilaçlama

Memeli canlı olan fare diğer türlerden farklı olarak doğurarak üremesinin gerçekleştirir. Dişi ve erkek fare çiftleşmesiyle gerçekleşen her üremede 10-12 adet yavru dünyaya getirir. Yılda birkaç kez üreme gerçekleştirir. Yavrularını süt ile besleyerek kısa sürede ergin hale getiren fareler yuva için çatı, bodrum gibi yerleri kullanırlar. Dış alanlarda yaşayan fare türleri ise, toprak altlarında da görülebilir ve yavrularını burada doğururlar.

Efor fare ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

fare

Tüm fare türleri insanlar için zararlıdır. Çünkü taşıdıkları mikropları insanlara bulaştırıp birçok hastalığa sebep olurlar. Bu hastalıklardan bazıları kuduz, tifüs, humma, verem, veba, gri, hummadır. Ayrıca bağırsak enfeksiyonu ve parazit hastalıklarına da neden olabilmektedirler. Fareler ve zararları nelerdir?

Comments are closed.