Efor Böcek İlaçlama

Eyüp İlaçlama

eyüp ilaçlama

Bu ilçe ismini İlçe sınırları içinde yer alan ve türbesi bulunan Eyüp Ensari’den almaktadır. İstanbul’un Fethinden sonra Türklerin sur dışında kurduğu ilk yerleşim merkezi olan Eyüp de başta Eyüp Sultan Cami olmak üzere Osmanlı döneminden kalma çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır.  Tarihi Eyüp mezarlığında Osmanlı döneminin önemli asker, devlet adamı ve alimlerin mezarları vardır.

Efor ilaçlama firmamız evinizde,çalışma yerlerinizde ve bütün yerlerde sizlere en güvenilir ilaçlama  hizmeti verip sizleri böceklerden kurtarıyor.7/24 ilaçlama hizmetlerimiz ile size destek vermek için hazırız. Efor ilaçlama şirketimiz profesyonel ve tecrübeli personelleriyle böcek ilaçlama hizmeti vererek sorunu kesinlikle çözmektedir.

eyüp ilaçlama

Eyüp genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği,çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu,kırkayak, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. bütün böceklere ilaçlama hizmeti veriyor ve sizi böceklerden kurtarıyoruz. Fatih ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest