Efor Böcek İlaçlama

Esenler ilaçlama

Esenler İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan bir ilçedir. Esenler, 18 mahalleden oluşmakta ve yüz ölçümü toplam 5.227 hektardır.
1993 yılında ilçe olmuştur. Esenler’in bulunduğu bölge, önceden Bakırköy ilçesi sınırları içinde iken, bu ilçe bölününce önce Güngören’e bağlandı. Daha sonra da kendisi ilçe oldu.

Efor ilaçlama firmamız evinizde,çalışma yerlerinizde ve bütün yerlerde sizlere en güvenilir ilaçlama  hizmeti verip sizleri böceklerden kurtarıyor.7/24 ilaçlama hizmetlerimiz ile size destek vermek için hazırız. Efor ilaçlama şirketimiz profesyonel ve tecrübeli personelleriyle böcek ilaçlama hizmeti vererek sorunu kesinlikle çözmektedir.

esenler ilaçlama

Esenler genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurusu, kırkayak, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. bütün böceklere ilaçlama hizmeti verip sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Esenyurt ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest