Efor Böcek İlaçlama

Eminönü İlaçlama

eminönü ilaçlama

İstanbul’un tarihi merkezi olan ve hareketli iş ve gezi için gelen insanların çokluk olduğu ilçedir. Osmanlı döneminde Deniz Gümrüğü ve Gümrük Eminliğinin burada bulunması sebebiyle Eminönü adını almış, Fatih ilçesiyle birlikte cumhuriyetin ilk yıllarında İstanbul’un merkezi ilçesi olmuştur. İlçe olduğu dönemde yüz ölçümü bakımından Adalar’dan sonra İstanbul en küçük ilçesiydi.

Efor ilaçlama şirketi sizlere kaliteli ve güvenilir yollarla ilaçlama yapmakta olup en güvenilir firma olarak ilaçlama sektöründe hizmet vermektedir. Efor böcek ilaçlama, hastalık,bakteri taşıyıp sizin sağlığınızı riske atan böcekleri en kısa sürede güvenle ilaçlama yapmaktadır. Efor böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla sizleri böceklerden kurtarıyor.

Eminönü ilaçlama

Eminönü’nün önemli semtleri, zamanla konut alanı olmaktan çıkıp, ticaret bölgesine dönüştü. Bu nedenle nüfus da azalma sürecine girmiştir. 1990 yılında 83.444 olan nüfusu, son nüfus sayımında 55.548 olarak tespit edilmiştir. Yüzölçümü 5 km²’olup toplam 33 mahallesi mevcuttur.

Eminönü genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep,kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurusu, kırkayak, tespih böceği,güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. bütün böceklere ilaçlama uyguluyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Esenler ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest