Çiyanları evimizden uzak tutmak için ne yapmalıyız?

Evdeki Fare Sorunu
11 Temmuz 2017
çiyan ilaçlama
Çiyanlardan korunmak
11 Temmuz 2017

Çiyanları evimizden uzak tutmak için ne yapmalıyız?

çiyan ilaçlama

bu bölgeleri çıyanlar için daha az çekici hale getirmek amacıyla, doğal ortamı değiştirmek ve az da olsa kimyasal kullanmak gereklidir. Öncelikle evimizde çıyanların beslenebileceği türden böcekler yaşamıyorsa ve içeride diğer böcekleri çekebilecek yiyecek maddeleri yoksa, binanın içine daha önce girmiş olan çıyanlar, ya ölecekler ya da daha iyi beslenme ortamı bulmak amacıyla evi terk edeceklerdir. Evinizi çıyanlar için daha az çekici hale getirmek için sarf ettiğiniz bu çabaların yanı sıra, eğer içeride tek bir çıyan görmüşseniz onu yok etmek için en uygunu, bir elektrikli süpürge olacaktır.

Efor çiyan ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

çiyan

Binanızın dışının ve evinizin içinin ya siz ya da profesyonel bir ilaçlama firması tarafından denetlenmesi de bu haşereleri teşvik eden birçok durumu tespit etmenize yardımcı olacaktır. Binanın yakınında veya duvarına bitişik duran odun istifi, arka bahçedeki veya evinizin bodrumundaki kullanılmayan eşya yığınları, toprak üzerindeki yoğun yaprak örtüsü, aşağıya doğru büyüyen ve toprağı kaplayan sık çalılıklar gibi tespit edilen bu fiziksel tedbirleri uygulamak daha çok geceleri aktif olan bu çıyanların ihtiyaç duyduğu barınma ve saklanma alanlarını yok edecektir. Çiyanlardan korunmak için ne yapmalıyız?

Comments are closed.