çiyan ilaçlama
çıyanlar hakkında sık sorulan sorular
12 Temmuz 2017
gümüş böceği ilaçlama
Gümüş böceği evlerimize nasıl girer?
12 Temmuz 2017

Çıyan nedir?

çiyan ilaçlama

Dünyanın her yerinde binlerce türden haşere bulunmaktadır. Bu haşereler oldukça tehlikeli olabildikleri gibi insan sağlığı üzerinde de farklı farklı hastalıklara da yol açmaktadır. Çıyanlar da sadece insan sağlığı için değil diğer haşereler için de oldukça tehlikeli olabilen bir haşere türüdür.

Efor çıyan ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

çiyan

  • Boğumlu bir yapıya sahiptirler ve iç içe geçmiş boğumlardan oluşan vücutları ile tıpkı kırkayaklara benzemektedirler. Zaten her iki haşere de aynı familyadan gelmektedir.
  • Ayakları sarı ve soluk renklerde, oldukça keskin ve zehir doludur. Genellikle de en ufak tehlike anında dahi insanları sokabilir, fare, örümcek gibi haşereleri de felç edebilir. Gümüş böceği evlerimize nasıl girer?

Comments are closed.