Çıyan İlaçlama – Efor Böcek İlaçlama
Sinek İlaçlama
28 Mart 2017
Kene İlaçlama
Kene İlaçlama
28 Mart 2017

Çıyan İlaçlama

Böcek ve İlaçlama Şirketi-Çıyan İlaçlama

İlaçlama Şirketi-Çıyan İlaçlama

Evlere girerek insanların paniğe kapılmalarına neden olan zararlı haşereler içerisinde yer alan zararlı çiyan ilaçlama uygulaması çıyanların sokma riskini ortadan kaldırmak için yaptırılması gereken önemli bir uygulama türüdür. Kırkayak ve çıyan türleri hem görünüş olarak hemde vücutlarında taşıdıkları zehir nedeni ile pek çok insan tarafından çekinilen ve itici bulunan zararlı türü olup evde çiyan ilaçlama hizmeti alarak çıyanların zararlarından korunmak gerekir. Çiyan ilaçlama yöntemleri hem sisleme şeklinde hemde ıslama şeklinde yapılabilir ancak en kısa sürede çıyan imhası dumanlı ve kokulu çiyan ilaçlama şekli ile mümkündür. Çıyanlar nemli ve serin yerlerde yaşayan çok bacaklı bir haşere çeşidi olup taş altları, duvar dipleri ve nemli toprak içinde yuvalanarak yaşam sürerler. Eve giren çıyanların yok edilmesi için profesyonel çiyan ilaçlama yaptırmak olası çıyan sokma risklerini ortadan kaldırarak evdeki zararlı haşerelerin yok edilmesini sağlar.

Çiyan Sokması İnsanı Öldürür Mü?

Böcek ve İlaçlama Şirketi-Çıyan İlaçlama
Görünüşleri itibarı ile çok soğuk ve ürkütücü olan çıyanların boyları ortalama 10 santim civarında olup kahverengi, kırmızı ve siyah renklerde olabilmektedir. Çıyan sokması bazı kişiler için ölümcül sonuçlar ve hayati risk oluşturmaktadır. Çiyan ilaçlama şirketleri çıyanların yaşadığı alanların ilaçlaması için en etkili çıyan mücadele yöntemlerini kullanarak zararlı çıyanları önlemek için hizmet veren ekipler olarak apartmanda çiyan ilaçlama başta olmak üzere ev ve her türlü yaşam alanlarına yönelik çiyan ilaçlama servisi sunmaktadır. Çıyan zararlısı zehirli bir haşere çeşidi olup özellikle çocuklar ve cilt alerjisi hassasiyeti bulunan kişilerde teması ile bile cilt kabarmaları ve alerjik kaşıntılara neden olmaktadır. Alerjik cilt problemleri olan kimselerin kırkayak ve çıyan sokmalarında çok ciddi sağlık problemleri yaşadıkları ve hatta ölümcül neticeleri görüldüğü durumlar yaşanmıştır. Çıyanların zararlarından korunmak için çiyan ilaçlama yaptırmak mutlaka gereklidir.

Çiyan ilaçlama için kullanılan ilaçlar ve yöntemler


Yaşam alanlarına girerek ciddi derecede tehdit oluşturan çıyanlar ile mücadele için kullanılan çiyan ilaçlama şekilleri başta ulv yöntem olmak üzere sırt pompası ile spreyleme şeklinde de yapılabilmektedir. Kokulu ve kokusuz çiyan ilaçlama yöntemi çıyanların yok edilmesi için kullanılsa da en fazla kokulu ilaçlama ile yapılan yöntem tercih edilmekte çıyanların bir an önce yok edilmeleri için ani etkili ilaçlar müşterilerin ilk tercih sebebi olmaktadır. Çiyan ilaçlama için kullanılacak ilaçların özellikleri ani öldürücü etkiye sahip olmalarının yanı sıra çıyanları yuvalarından ve saklandıkları yerlerden çıkarıp öldüren yakıcı etkiye sahip ilaçlar ve ani yok edici çiyan ilaçlama yöntemleri en fazla talep gören yöntemdir. Çıyanlardan kurtulmak için bilinçli ve uzman ekipler ile çalışılarak kalıcı çiyan ilaçlama ile çıyanların yok edilmesi mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir