Efor Böcek İlaçlama

Çiyan İlaçlama Yöntemleri

çiyan ilaçlama

Çiyan böcekleri zehirli ve insana zararlı böceklerdir. Çiyanlar sürüngen grubuna giren böcek türüdür. Genelde 5 cm uzunluğunda olan çıyan böceklerinin 10 ya da 15 cm olanları da görülür. Türüne göre çıyanlar kahverengi, siyah, kızılımsı ya da turuncu renklerde olabilir.  Çıyan böcekleri dış bölgelerde bahçelerde yaşar. Toprak altlarına, çatlaklara, ağaç yapraklarının bulunduğu yerlerde yaşayan çıyan böcekleri çeşitli nedenlerle kapalı bölgelere, yaşadığımız mekanlara da girip yerleşirler.

ÇIYAN İLE MÜCADELE

Çıyan ile mücadele aşamalarından birisi olarak kesinlikle ilaçlama yapmaktır. Ancak bu böcek ilaçlama kesinlikle işinde tecrübeli bir firma yardımı ile yapılmalıdır. Aksi taktirde çiyanları yok etmek mümkün değildir.

çiyan ilaçlama

ÇIYAN İLAÇLAMA FİYATLARI

Çiyanlar açık bölgelerde toprak alanlarda yaşadığı için ilaçlama yöntemi farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar beraberinde fiyat farkını da getirir bu yüzden kesin bir fiyat söylenemez.  Öyle ise Çıyan ilaçlama fiyatları yerine işini iyi yapan ilaçlama firmaları araştırmak daha sağlıklı bir karar olacaktır. Profesyonel ekipleri bulunan ve en uygun fiyatlarla hizmet eden Efor Böcek İlaçlama firmamız sizlere her türlü böceklerden arınmanız konusunda daha büyük faydalar sağlayacaktır. Gümüş böceği ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest