Çiyan ilaçlama uygulaması

fare ilaçlama
Fare ilaçlamanın yöntemleri
7 Temmuz 2017
çiyan ilaçlama
Çiyan ilaçlama neden önemlidir?
7 Temmuz 2017

Çiyan ilaçlama uygulaması

çiyan ilaçlama

çiyan ilaçlama

Çiyan, zehirli bir böcek olup, insanlar ve hayvanlar için tehlikeli olan bir böcek türüdür. Böcek ilaçlama alanında en dikkat edilmesi gereken ilaçlama türüdür. Çiyan haşeresinin her vücut bölmesinde 1 çift ayak bulunur. Çiyanın üzerindeki ayakların birçoğu zehirli bir ok gibidir. İnsan ve hayvan vücuduna değdiği gibi zehirler. Bu nedenle insanların çiyan haşeresine teması oldukça tehlikelidir.

Efor çiyan ilaçlama firmamız evinizde,çalışma yerlerinizde ve bütün yerlerde sizlere en güvenilir ilaçlama  hizmeti verip sizleri böceklerden kurtarıyor.7/24 ilaçlama hizmetlerimiz ile size destek vermek için hazırız. Efor ilaçlama şirketimiz profesyonel ve tecrübeli personelleriyle böcek ilaçlama hizmeti vererek sorunu kesinlikle çözmektedir.

çiyan

Çıyan İlaçlama Uygulaması

Erişkin bir çiyan 5cm civarındadır. Çıyan sadece hayvansal olarak beslenir, genellikle diğer böcek türleriyle beslenirler. Bu zararlının yuvası genellikle toprak altındadır. Yağmurlu havalarda yuvasından çıkıp insanların yaşam alanlarına kadar gelirler. Yaşam alanlarında insanlar için çok tehlikeli olurlar. Bu nedenle çiyan zararlısından uzak durmak gerekir, ev veya iş yerlerinde çıyan görüldüğünde mutlaka bu haşere ile mücadele etmek gerekir. Çiyan ilaçlama neden önemlidir?

Comments are closed.