Efor Böcek İlaçlama

Çatalca İlaçlama

çatalca ilaçlama

1865 yılında, Tanzimat sonrası yapılan il düzenlemelerinde Meclis-i Idare-i Liva-yı Zabtiyye’ye bağlanan ilçe, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle vilayet merkezi yapılmıştır. 26 Haziran 1926 tarihli kanunla tekrar ilçe haline getirilerek İstanbul’a bağlanmıştır. Fatih Sultan Mehmet’in “bu şehri Allah’a emanet ettim” dediği Çatalca stratejik planlar üzerinden bakılıp düşünüldüğünde çok önemli bir ilçedir.

Evliya Çelebi’ye göre Çatalca’nın bir adı daha vardır. Bu isim de “Haniçe” Rumca olup Büyük Iskender asrında İstanbul’u onaran Kral Yağfur (Yekfur)’un kızı Haniçe’nin Yaylağı olması nedeni ile babası burada büyük bir kale yaptırarak Rumca Haniçe adını vermiştir.

Efor böcek ilaçlama olarak yaptığımız ilaçlamalar ile güven kazanıyor sizlere de güven veriyoruz. Efor ilaçlama sadece çatalca’ya değil bütün semtlere ilaçlama hizmeti sunmaktadırlar. Efor böcek ilaçlama firmamız uzman personelleri ile diğer ilaçlama şirketlerinden ayrılıp sizlere sunduğumuz güvenle bir adım önde oluyoruz.

çatalca ilaçlama

Çatalca genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler

hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurusu kırkayak, tespih böceği,güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. böcekleri ilaçlıyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Eminönü ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest