Efor Böcek İlaçlama

Büyükçekmece İlaçlama

büyükçekmece ilaçlama

Büyükçekmece , gerek Bizans gerekse Osmanlı döneminde orduların ve yolcuların geçiş ve konaklama noktası olmuştur. BU  nedenle tarihten kalan günümüze kadar gelmiş olan kervansaraylar ve Mimar Sinan’ın ünlü köprüsü gibi eserler bir geçit niteliğinin önemli işaretleridir. Günümüzde Büyükçekmece geçmişinden gelen geçit veya köprü özelliğini korumakla birlikte, gelişen çehresiyle bir dünya kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir. 7/24 her zaman ulaşabileceğiniz hizmet kalitesiyle sizin hep yanınızda olan Efor Böcek İlaçlama  doğru ilaçlama tekniğiyle  odalarınızdaki, çalışma yerinizdeki,çatı katınızdaki,tavan aranızdaki,bahçenizdeki böceklerden ve kemirgenlerden ustalıkla kurtulmanızı sağlıyor.Yani anlayacağınız artık Büyükçekmece’de böceklere ve kemirgenlere yer yok. Büyükçekmece Böcek İlaçlamayla güzel semtiniz böceksiz güzel doğasıyla sizleri bekliyor. Büyükçekmece, İstanbul’un batısında yer alan bir ilçesidir. Doğusunda Avcılar, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ilçesi ve güneyde Marmara Deniziyle çevrilidir. Yüz ölçümü 196 km²’dir. Büyükçekmece’de Devlet Hastanesi, dispanser, sağlık ocakları, iki özel hastane, bir tıp merkezi ve çok sayıda özel poliklinik bulunmaktadır.

büyükçekmece

Büyükçekmece genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu, kırkayak, tespih böceği,güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Büyükçekmece böcek ilaçlama faaliyetleri: Adakent, Adnan Kahveci, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Bahçeşehir, Basındoğa Sitesi, Batıköy, Beykent Emincan Yapı Koop., Beykent Lider Kent Konut., Beykent Yeşil Kent 1, Beykent Yeşil Kent 2, Beykent Yeşil Kent 3, Beylikdüzü, Bizimkent, Boğazköy, Büyükçekmece Konakları, Büyükşehir A Mahallesi, Büyükşehir B Mahallesi, Büyükşehir C Mahallesi, Cumhuriyet, Çakmaklı, Demirkan Sitesi.. Çatalca ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest