Efor Böcek İlaçlama

Böceklerin İlaçlama Firmaları

ilaçlama firmaları

Sıcak hava dönemleri ile birlikte evlerimizde ve çalışma yerlerimizde böceklerle karşılaşmak söz konusudur. Özellikle hamam böceği ve karıncalar kullanım bölgelerimizin birçok yerinde bulunurlar.

Hamam böceklerinin yaşam süreleri ortalama altı aydır. Yumurtalarını ölürken bile bırakan bu böcekler her yumurtlamasından ortalama iki yüze yakın yavru oluşturur. İnsanlara direk zarar vermezler ancak genellikle lağımlarda çoğaldıkları için orada bulunan tüm zararlı virüsleri yayarlar. Kabukları oldukça sağlam olan hamam böcekleri bu nedenle sıcak ve soğuktan etki görmezler.

ilaçlama firmaları

Yüksekten uçabildikleri gibi düz duvara da rahatlıkla tırmanırlar. Küçücük delik olan her yerden rahatlıkla geçebilirler. Açlığa 20 gün gibi bir süre dayanabilirler susuzluğa ise bir hafta. Bu nedenle kafaları dahi kopsa hayat da kalabilirler. Hem çoğaldıkları yerler hem de gezdikleri yerler nedeni ile oldukça riskli mikropları taşıyan hamam böcekleri ayrıca görüntüleri nedeniyle de oldukça mide bulandırıcıdır. Hamam böcekleri ve yumurtalarından arınmak için özellikle bahar aylarında böcek ilaçlama firmaları arasından biri ile anlaşarak daire ev ya da çalışma yerimizi ilaçlamak sadece hamam böceklerinden değil tüm diğer böceklerden kesin olarak kurtulmamızı sağlar. Böcek ilaçlama şirketleri hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest