Efor Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlaması nasıl yapılır?

Zamanımızda yeşil alanların giderek azalması ve buralara binaların art arda yapılması sonucu evimi böcek bastı böcek ilaçlaması nasıl yapılır gibi pek çok arayış içine giren insanlar hem sağlık açısından hemde maddi yönden istenmeyen olumsuzluklara maruz kalmaktadır. Genellikle böcek ile mücadele de böcekten kurtulmak için bireysel müdahalelere başvurulmaktadır. Ama maalesef her alanda olduğu gibi bu alana da profesyonel kişiler müdahale etmediğinde verim almak zordur. Böcek ilaçlaması nasıl yapılır mutfağımda sarı böcekler her yerden çıkıyor ne yaptıysam bir türlü yok edemedim diyen ve son çare olarak bizi arayıp böcek ilaçlama talebinde bulunan oldukça fazla sayıda insanla karşılaşıp evlerindeki böcek şikayetlerine karşı ilaçlama hizmeti verip böcek sorunlarına çözümler ürettik. Profesyonel böcek ilaçlaması nasıl yapılır öncelikle donanımlı ve gerekli alt yapıya sahip olmak böceklerin türü ile özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak yaşam alanlarındaki haşereler ile mücadelenin başarılı olabilmesi için böcek ile mücadele de profesyonel çözümler üreterek doğru böcek ilaçlama şirketini seçebilmek oldukça önemlidir. Bu bağlamda böcek ilaçlama firmaları sağlık bakanlığı onaylı, tecrübeli ve iyi eğitim almış uzman ilaçlama elemanlarına sahip olmalı birinci sınıf hizmet sunmalıdır.

Uzun süre kalıcı böcek ilaçlaması nasıl yapılır?

Böcek ilaçlama firmaları böceklerden kurtulmak için sıvı ilaç uygulaması ve jel ilaç uygulaması yapmaktadır. Böcek ilaçlaması nasıl yapılır diye sorduğunuzda müdahale şu şekilde olacaktır. Sıvı ilaç kullanarak haşere mücadele uygulaması yapan böcek ilaçlama firmalarının kullandığı iki yöntem vardır ilki Ulv dediğimiz buharlama yöntemidir. Sisleme makinesi yardımı ile sıvı halde ki ilaç buhar haline gelir ve evin zeminden tavana kadar her alanına ilaç ulaşmış olur. Böcek ilaçlama ekipleri tarafından uygulama yapıldıktan sonra alanın en az 2 ile 3 saat kapalı kalması gereklidir ve bir o kadar havalandırılarak kullanılması unutulmamalıdır. Ayrıca yapılan haşere ilaçlaması kokusuz yöntemle yapılmış ise en az 7 gün ıslak temizlik yapılmaması gereklidir. Ancak kokulu ilaçlama yapılmış ise havalandırma sonrası temizlik yapılmasında bir problem yoktur. Böcek sorunu yaşanan alanlarda böcek zararları artmaması için yapılan diğer bir sıvı ilaçlama tekniği ise püskürtme yöntemidir. Böcek şikayeti yaşanan alana pompa yardımı ile yapılan bu müdahale direk zemine uygulanır. Jel ilaç uygulaması ise böcek ilaçlama firması uzmanlarınca böceklerin geçiş yollarına uygulanmaktadır. Fakat jel ilaç sadece hamam böceği, kalorifer böceği ve kara böcek için geçerlidir. Jel ilaç uygulamasında uygulama öncesi ve sonrası hazırlığa gerek yoktur. Uzun süre kalıcı böcek ilaçlaması nasıl yapılır sorusunun en net yanıtı bilinçli ekip ve son derece kaliteli haşere ilaçlarının kullanılması ile mümkün olup amatör yöntem ve kalitesiz ilaçlar ile asla etkili bir ilaçlama yapılamaz.kokulu böcek ilaçlama

Günün her vakti ilaçlama yapılır mı?

Bazı kişiler böceklerin geceleri ortaya çıkmasından dolayı yada böcekler tarafından gece ısırılmaları nedeni ile gece böcek ilaçlamayaptırmak isterler. Ancak bu pek mümkün olmadığı gibi böceklerin geceleri ilaçlanması pek mantıklı olmaz. Efor ilaçlama ekibi olarak çok yoğun böcek sorunu yaşanan alanlar ve zor ölen haşerelerin önlenmesi için çok ekili özellikte ani ve kalıcı etkisi son derece yüksek böcek ilaçları kullanarak günün her vakti ilaçlama yapabilmektedir. Bizi arayıp böcek ilaçlaması nasıl yapılır diye soran kişilere gerekli ön bilgilendirmeyi yaparak mekanlarındaki haşere sorunlarına en etkili ilaçlama çözümlerini belirleyip hem kısa zaman içinde böceklerin imha edilmesini sağlıyor hemde kullandığımız haşere ilaçlarının kalıcı özelliği sayesinde daha sonra mekana girecek böceklerin önlenmesinde birinci sınıf profesyonel ilaçlama çözümleri ile kalıcı ilaçlama çözümleri üretiyoruz. Böcek ilaçlama firmaları hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest