Böcek ilaçlama aşamaları – Efor Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama aşamaları

Böcek ilaçlama fiyatlarımız
Böcek ilaçlama fiyatları
13 Nisan 2017
Dumanlı İlaçlama
Dumanlı ilaçlama
14 Nisan 2017

Böcek ilaçlama aşamaları

Böcek ilaçlama hizmeti

Böcek ilaçlama hizmeti

Toplu yaşam alanlarında apartman ve sitelerde başta olmak üzere iş yerleri ve evlerde böcek ilaçlama çok fazla talep gören bir halk sağlığı hizmeti olup özellikle büyük şehirler ve başta İstanbul olmak üzere insanların huzurunu kaçıran zararlı böcekler ile mücadele profesyonel bir hizmet olarak yoğun bir şekilde böcek ilaçlama firmalarınca yapılmaktadır. Böcek ilaçlaması insan sağlığının korunması ve binalara dışarıdan giren zararlı böceklerin önlenmesi ve ev içinde üreyen insanlara zarar veren böcek türlerinin imhası için yaz aylarında çok yoğun olarak ilaçlama servisi verilmekte olup aşırı derecede talep ile karşılaşmakta olan ilaçlama ekipleri çoğu zaman bu taleplere yetişmekte zorlanıp bazı durumlarda böcek ilaçlama taleplerine olumsuz cevap vermekte evinde böcek ilaçlama yaptırmak isteyen insanlar bir an önce böceklerin zararlarından korunmak için arayışlara girerek çok fazla araştırmadan amatör ilaçlama yapan kimselere böcek ilaçlama yaptırıp mağdur edilebilmektedir. Güvenilir ilaçlama yapan firmalar daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp olası şikayet ve olumsuzlukların giderilmesi için azami olarak gayret gösterir. Her belgeli ilaçlama şirketi güvenilir olmak zorunda iken maalesef pek çok insanın yanlış bilgilendirilip daha fazla kazanç elde edebilmek adına kimi böcek ilaçlama hizmeti veren sözde garantili böcek ilaçlama yapan firmalar tarafından zor durumda bırakılmaktadır. Efor ilaçlama hizmetleri olarak biz asla böyle hizmeti tasvip etmediğimiz gibi yapanlarında aldıkları ücreti hak ederek daha kaliteli böcek ilaçlama nasıl yapılır bunun derdinde olmalıdır.

böcek ilaçlama şirketi

En etkili böcek ilaçlama yöntemi hangisidir?

Pek çok ilaçlama servisi böceklerin yok edilmesi için farklı yöntemler ve haşere ilaçları ile böcek ilaçlama uygulaması yapmakta olup böcek türleri ve ortamın özelliğine bağlı olarak değişik ilaçlama teknikleri kullanarak hizmet vermektedir. Haşere ilaçlama yöntemleri birden fazla olup en etkili böcek ilaçlama yöntemi hiç kuşkusuz genel böcek ilaçlama olarak tabir edilen ulv yöntem olup kısa sürede böceklerin yok edilmesine imkan sağlamaktadır. Hamam böcekleri için en etkili ilaçlama şekli sisleme yöntem olmakla birlikte daha zahmetsiz ve temizlik gerektirmeyen bir yöntem olan jel ilaçlama şeklide en fazla güvenilen diğer bir yöntemdir. Kokusuz  ilaçlama bazı mekanlar ve zor ölen böcek çeşitleri için yeterli olmayıp ya sık aralıklar ile evde ilaçlama yaptırmak yada başka bir ilaçlama türü talep etmeyi zorunlu kılmaktadır. Zehirli böcekleri yok etmek için en güvenilir yöntem olan sisleme şeklinde ilaçlama hem çok kısa sürede yok edici özelliğe sahip olup hemde yuvalarında ve duvar çatlaklarında saklanan böcekleri çıkarıp kısa süre içinde imha etme özelliğine sahiptir. Haşere ilaçlaması için kullanılan ilaçlama ekipmanları sırt pompası, ulv makinesi ve jel ilaç enjektörü olup donanımlı ilaçlama firmaları eldiven, galoş, tulum, gaz maskesi gibi koruyucu ekipmanları ilaçlama personeline sağlayıp hem ilaçlama yaptıran insanların hemde kendi elemanlarının sağlığını koruyarak kalıcı ilaçlama hizmeti vermeyi ilke edinmişlerdir.

zehirli böcek ilaçlaması

Böcek ilaçlama ne zaman yaptırılmalıdır?

Böceklerin en yoğun olarak görüldüğü dönemler olarak bahar ayları ve yaz dönemleri olup yumurtlayan böceklerin larvalarından üreyen böcekleri ilaçlamak bu dönemde daha önem kazanmaktadır. Yaz aylarında ilaçlama kış aylarına oranla çok daha fazla talep görmekte olup böcek ilaçlama zamanı olarak bilinen mayıs haziran dönemleri böcek yoğunluğunu önlemede dikkate alınması gereken zaman dilimidir. Apartmanda böcek ilaçlama her yıl düzenli olarak en azından ortak kullanım alanları ve bahçe bölümlerinde yaptırılmalı dairede ilaçlama böcek görülmesi durumunda talep edilmelidir. İstanbul haşere ilaçlama olarak haşerelerin yok edilmesi için istanbul geneline haşere ilaçlama servisi vermekte olup zararlı ilaçlama kapsamında başta akrep ilaçlaması olmak üzere kırkayak, çıyan, kertenkele, tahta kurusu, pire, toz böceği gibi diğer tüm böceklerin ilaçlamasını çok yüksek kaliteye sahip böcek ilaçlarını kullanarak haşere türüne özel ilaçlama uygulamaları ile ortadan kaldırıyoruz. İlaçlama profesyonellik ister her önüne gelenin bir sırt pompası alıp  ilaçlama firması açarak yapabileceği basit bir hizmet olmadığı gibi çalıştırılan ilaçlama elemanları iyi eğitimli yaptıkları işin bilincinde olan müşteri ile diyalog konusunda her soruya gereği gibi cevap verebilen seçkin kişilerden oluşmalıdır. Efor  ilaçlama ekibi aldığı ücretin her kuruşunu sonuna kadar hak eden ve insanların sıkıntılarına çare bulmayı amaç edinen bir anlayışa sahip olup bu nedenle ilaçlama konusunda hiç bir endişeye düşmeden güvenebileceğiniz dürüst, güvenilir ve böcek ilaçlama konusunda en iyiler arasında yer alan bir ekip olarak sizlere hizmet sunuyor. Güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Comments are closed.