Efor Böcek İlaçlama

Beyoğlu İlaçlama

beyoğlu ilaçlama

Eski adı Pera olan sanki Avrupa sokaklarında geziyormuş hissi veren bir yer Beyoğlu. Anlatmakla bitiremeyeceğiniz, yaşarken müthiş aşklara, entrikalara, eğlencelere konu olmuş bir yer Beyoğlu. Şehirdeki kalbin attığı yerdir Beyoğlu. Fatih zamanında Rum Pontus devleti alınınca buradaki imparator Komennos ve sülalesi bu bölgeye getirildi. Daha sonra Komennos ‘un oğlu Müslüman olunca burası bey’in oğlunun olduğu yer olan Beyoğlu adıyla tarihteki yerini aldı. Beyoğlu ilçesi günümüzde 45 mahalleden ve yaklaşık 225 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. İş ,eğlence ve kültür merkezi olması nedeniyle bu ilçe sınırları içerisinde gündüz ve gece nüfusu birkaç milyonu bulmaktadır. Bazılarına göre Beyoğlu ,Karaköy’den Taksim’e kadar uzanan bir bölgedir.Bazılarına göre de, Tünel Meydanı’ndan Taksim’e kadar uzanan bölümden ibarettir.Bugün Beyoğlu ilçesi sınırları içerisinde çok sayıda önemli kurum bulunmaktadır.Bunlar arasında; Mimar Sinan Üniversitesi, Atatürk Kültür Merkezi, Kuzey Deniz Saha Komutanlığı,  Koç Sanayi Müzesi, Aynalıkavak Kasrı Çiçek Pasajı, BalıkPazarı, Galata Kulesi gibi yerler vardır. İşte böyle tarihi bol, İnsanı çok olan bir yerde o eskiden kalma evlerinde oturup çay içerken herhalde kimse bardağın yanında geçen bir haşereye dayanamaz.

beyoğlu

Beyoğlu böcek ilaçlama faaliyetleri: Arap Cami, Asmalı Mescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camikebir, Cihangir, Çatma Mescit, Çukur, Elmadağ, Emekyemez, Evliya Çelebi, Faikpaşa, Fetihtepe, Fındıklı, Firuzağa, Galatasaray, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hasköy, Hüseyinağa, İstiklal, Kabataş, Kadı Mehmet Efendi, Kalyoncu Kulluğu, Kamankeş Kara Mustafa Paşa, Kamer Hatun, Kaptan Paşa, Karaköy, Kasımpaşa, Katip Mustafa Çelebi, Keçecipiri, Kılıç Ali Paşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçük Piyale, Merkez, Müeyyedzade, Odakule, Ömer Avni, Örnektepe, Piri Paşa, Piyale Paşa, Pürtelaş Hasan Efendi, SıraSelviler, Sururi Mehmet Efendi, Sütlüce, Şahkulu, Şehit Muhtar, Taksim, Tarlabaşı, Tepebaşı, Tomtom, Tophane, Tünel, Yahya Kahya, Yenişehir semtlerinde haşere, fare, böcek  ilaçlama yapmaktayız.

Beyoğlu genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu,kırkayak, tespih böceği,güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir. Büyükçekmece ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest