Efor Böcek İlaçlama

Beykoz İlaçlama

beykoz ilaçlama

Beykoz ilçemizdeki çalışma yerleri, evler, siteler, köyler, fabrikalar  ve diğer kapalı bölgeler   zehirli böcekler, kemirgenler ve diğer zararlılarla ilaçlama ve koruma yöntemleriyle  çalışıyoruz. Amacımız garantili ve müşteri memnuniyetidir. Bunun için Efor İlaçlama’nın Efor ilaçlama internet sitesini ziyaret edip hizmet ve imkanlarımızı görebilirsiniz.    

Zehirli böceklere ve kemirgenlere karşı  ilaçlı mücadeleyi ciddi bir şekilde yapıyoruz.  Çünkü bu böceklerin ilaçlı uygulamalar uzmanca yapılmazsa, sağlık açısından tehlikeler oluşturur, maddi kayıplara ve etrafımız da  yıllarca geri düzeltilemeyecek zararlar  bırakmaktadır.  Beykoz  böcek ilaçlama  için Efor ilaçlama sitemizden bizimle iletişim kurabilir, bilgi ve yardım alıp böceklerden kurtulabilirsiniz.

beykoz

Firma çalışanlarımızın donanımlı olmasına gösterdiğimiz önemi, yaşam çevrenizi korumak için yaptığımız çalışmalarımızın leke ve iz bırakmadan ve hesaplı olarak  tamamlamış olduğumuzu   söylemekten sevinç duyuyoruz.  Hem sizin sağlığınızı  hem  etrafınızın daha güvenli olabilmesi için onaylı ilaç ve eğitilmiş çalışanlarımızla ilaçlama uygulamalarını yapıyoruz.  Kokulu, kokusuz, jel ilaçlama ve diğer önleyici teknik yöntemlerimiz de mevcuttur. İlaçlama için böcekleri en fazla hangi zamanlarda risk oluşturduğu  bu zamanlarda yapılacak planlı ve bilinçli ilaçlama yöntemini kullanıyoruz. Çünkü günümüz dünyasında nakliye, yaygın ticaret, depolama  ve böceklerin çevreye uyum sağlayabilme özelliklerinin de değişmesiyle böcek ilaçlamanın daha teknolojik imkanlarla, uzmanca yürütülmesi gerekiyor. Üstelik böceğin , böceklerin çoğalma becerisi daha da gelişmiştir

Deniz seviyesinden başlayarak 285 metre  yükselen Beykoz’un engebeli arazisini Riva, Küçüksu ve Göksu derelerini ayırmıştır. İlçe ve yakın çevresinde Akdeniz iklimi ile Karadeniz ikliminin karışımı olan “Geçiş Tipi İklim” etkilidir. Yazlar, Akdeniz kadar sıcak olmamakla beraber Karadeniz kadar yağışlı da değildir. Beykoz ve çevresi kestane, meşe, gürgen, ıhlamur, kayın, kızılağaç ve fındık ağaçlarından oluşan doğal orman örtüsüyle kaplıdır. Zeytinburnu ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest