Efor Böcek İlaçlama

Beşiktaş İlaçlama

Beşiktaş ilaçlama

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Beşiktaş ilçesi, İstanbul’un 39 ilçesinden sadece biridir.Beşiktaş Böcek İlaçlama olarak uzun yıllar ilaçlama işini yapmanın verdiği tecrübeyle Efor İlaçlama Böcek Kontrol Hizmetleri firmasının bir şubesi olmaktan gurur duyarız.

Ev ve her türlü çalışma yerinizde, kamu dairelerinde, özel sektörde, fabrikalarda, okullarda nerede olursak olalım özellikle yaz dönemlerinde herkesin yaşadığı sıkıntıdır böcekler. Çeşitli piyasa ilaçları deneyip çareler bulmaya çalışırız. Açık bölgeleri olan siteler gibi büyük yerleşimi olan alanlarda ilaçlamanın zor olduğu yerlerin başındadır. Son yıllarda medyadan da takip ettiğimiz gibi giderek artan kene olayları açık alanlarda sağlığımızı tehlikeye sokmaktadır. Açık alanlarda böceklerden korunmanın en önemli yolu uzman ekiplerle ilaçlama yapılmasıdır.

Beşiktaş

Hamam böceği, tahta kurusu, bit, pire, fare ve çeşitli kemirgenler, sinek türleri gibi sayabileceğimiz her türlü böceklere karşı hizmet verebilmek adına Beşiktaş Böcek İlaçlama olarak yardıma hazırız.

böceklerin türlerinin çokluğu ve yuva yapıp yapmadıklarına bakarak kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapabilir tekrar tekrar hızla çoğalmalarının önüne Efor ilaçlama olarak uzman ekibimizle birlikte geçeriz. İlaçlama sırasında kullandığımız ilaçlar Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup size ve evinizde ya da bahçenizde birlikte yaşadığınız evcil hayvanlarınıza zarar vermemektedir. İlaçlama sonrasında evinizi yada ilaçlanan ortamı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Beşiktaş genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği,çiyan, bit, pire,kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu, ağaç kurdu, kırkayak, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir. Beykoz ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest